Field Service Engineer pro švýcarskou společnost, auto pro soukromé využití(Škoda Kodiaq)

Prague
Plat: Neuvedeno
Plně vzdálený

Bühler Praha

Pozice

Popis pozice

Hledáme zkušeného servisního technika, který se nebojí dynamické práce v terénu a bude zastupovat naši společnost na cestách k zákazníkům napříč Českou republikou, Slovenskem a občasnými výjezdy do regionu střední a východní Evropy. K zákazníkům budete jezdit z místa svého bydliště.

Vašim posláním bude udržovat špičkovou kvalitu a spolehlivost strojů Bühler pro zpracování potravin v oblasti mlynárenství, krmivářství, pivovarnictví či výroby čokolády.

Co Vás čeká:

  • Cestování za zákazníky a poskytování prvotřídního technického servisu.

  • Realizace oprav a údržby strojů a zařízení.

  • Budete mít důležitou konzultační roli, včetně vzdálené podpory pro optimalizaci výrobních procesů našich zákazníků.

  • Provádění inspekcí a diagnostiky strojů a výrobních linek, vedoucích k maximální efektivitě a spolehlivosti.

  • Školení zákazníků, přizpůsobení jejich potřebám a požadavkům, jak v terénu, tak skrze naše tréninkové programy.

  • Spolupráce s prodejním týmem a administrativní podporou.

Požadavky na pozici

Do našeho týmu zapadnete, když:

  • Máte technické vzdělání a zkušenosti na podobné pozici.

  • Ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni (naším pracovním jazykem je angličtina).

  • Orientujete se v oblasti potravinářské bezpečnosti a ATEX.

  • Máte základní znalosti v oblasti podnikové ekonomiky.

Výhodou je, když:

  • Máte osvědčení dle zákona 250/2021 Sb. (dříve vyhláška 50/1978 Sb.)

Co vám můžeme nabídnout:

  • Flexibilní pracovní doba

  • Služební vozidlo k využití i k soukromým účelům

  • Cestovní náhrady počítané z místa bydliště

  • Roční bonus

  • 25 dní dovolené

  • Příspěvek na stravování 107 Kč za odpracovaný den

  • Benefit plus - 15 600 Kč ročně na sport, kulturu, volný čas

  • Firemní mobilní tarif a příspěvek na telefon dle výběru ve výši 7 500 Kč

  • Zlevněná Multisport karta za 600 Kč za měsíc

Proces náboru

Už se vidíte mezi námi? Pak neváhejte a zašlete nám své CV v angličtině a my se Vám brzy ozveme.

  1. Screening Call: Krátký předběžný pohovor

  2. První kolo pohovoru: zaměříme se na vaše očekávání, motivaci a řekneme vám více o pozici a projektech, na kterých byste pracovali.

  3. Druhé kolo pohovoru: zaměřuje se především na to, jak se hodíte do týmu a do společnosti

  4. Nabídka práce: Hodíte se k nám? Pokud ano, předložíme vám nabídku.

  5. Nástup do zaměstnání: Začněte svou cestu s námi!