Generali Česká hledá talent

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Pozice

Popis pozice

Do nového týmu hledám talent, muže či ženu, ať už se zkušenostmi z oboru nebo bez nich. Ale s chutí pracovat, a to jak sám na sobě, tak v práci samotné. Člověka, který se nespokojí s průměrným příjmem za „odsezenou“ pracovní dobu, ale někoho, kdo hledá víc. Člověka, který rád komunikuje s lidmi a který bude chtít s našimi klienty sdílet jedinečné know how, které u nás získá. Člověka, který mi v budoucnu s vedením týmu třeba i pomůže.

A co nabízím?

  • Komplexní vzdělání a předání know how v oblasti financí a finanční gramotnosti, které Vám už nikdo nevezme.
  • Na nic ze začátku nebudete sami, budu Vám neustále k dispozici a vašim hlavním úkolem bude učit se a „stínovat“ mě a další zkušenější kolegy.
  • A aby toho nebylo málo, v prvních dvou letech dostanete podporu v podobě fixních měsíčních odměn NAVÍC k našemu běžnému systému odměňování.
  • A nakonec to nejdůležitější, kontakty. Nebudu po Vás chtít, abyste naháněli svou rodinu a známé. Máme své klienty, o které je potřeba se postarat, a navíc mám zcela vlastní platformu na vytváření obchodních příležitostí/leadů, o kterou se s Vámi také velice rád rozdělím.

Pokud Vás zajímá více, máte alespoň maturitu a čistý trestní rejstřík, ozvěte se mi. Pozvu Vás na kávu do naší kanceláře, abychom se seznámili, a rád zodpovím veškeré vaše dotazy.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".