HLEDÁME ZKUŠENÉHO MANAŽERA/ MANAŽERKU PRO PŘEVZETÍ SKUPINY PORADCŮ

Prague
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova

Pozice

Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením obchodního týmu nebo finančním poradenstvím alespoň 3 roky? Máte zkušenosti přímo jako manažer obchodního týmu finančních poradců?
Možná hledáme právě Vás. Nechte se přivítat v našem týmu jedničky na trhu.

CO U NÁS MANAŽER DĚLÁ:

  • Řídí, vede a rozvíjí skupinu zkušených poradců
  • Hledá a zaučuje nové obchodní poradce
  • Zodpovídá za spokojenost našich klientů a vlastních podřízených
  • Pomáhá poradcům stát se spolehlivým celoživotním partnerem našich klientům pro oblast finančního zajištění

RÁDI SE POTKÁME S MANAŽEREM KTERÝ:

  • Má minimálně SŠ vzdělání s maturitou a čistý výpis z rejstříku trestů
  • Má vizi, cíl a umí si za tím jít
  • Umí vést a motivovat své podřízené… zkrátka je to leader
  • Umí argumentovat, inspirovat, předávat své zkušenosti, najít individuální řešení

NA CO SE U NÁS MANAŽER MŮŽE TĚŠIT:

  • Možnost vybudování vlastní značky za podpory a zázemí největší pojišťovny – marketing, příspěvky na nájem, vzdělávání a osobní rozvoj, benefity a další
  • Flexibilní pracovní doba a volnost plánování díky spolupráci na ŽL
  • Fixní příjem po dobu adaptace (12 - 24 měsíců)
  • Superprovize z práce podřízených obchodníků, provize z vlastního obchodu
  • Následné superprovize a provize za správu smluv – pasivní příjem

INFORMACE ZÁVĚREM:

  • Tuto pozici obsazujeme pro Generali Česká Distribuce, která je dceřinou společností Generali Česká pojišťovna.
  • Jedná se o spolupráci na základě živnostenského oprávnění.
  • Pracoviště: Břeclav
  • Nástup: dle dohody

Udělejte první krok k cestě na novou profesní dráhu - zašlete nám Váš životopis, rádi se s Vámi seznámíme, třeba u kávy.

Benefits

  • Provize z prodeje
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Účast na zahraničních konferencích