Head of Product

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Notino
Notino

Pozice

Popis pozice

V Notinu jsme největším evropským online prodejcem produktů pro krásu a zdraví. V současnosti máme e-shopy ve většině evropských zemí a plánujeme expandovat na mnoho dalších trhů. Naše vize spočívá v propojení beauty a technologií a cílíme na to se stát top tech company. Třikrát po sobě jsme obdrželi ocenění od společnosti Deloitte jako jedna z 50 nejrychleji rostoucích technologických společností. Jsme česká firma s více než 2600 talentovaných jedinců a 350 engineering nadšenců.

Na to abychom mohli být tahounem na trhu potřebujeme taky fungovat dobře i zevnitř, chceme mít vyladěné procesy a zefektivňovat postupy a systémy, které používáme. O to se v Notinu starají přímo naše produktové teamy, které vylepšují interní produkty jako je nákupní proces, logistika, nebo například naše finanční systémy. Aktuálně hledáme seniorního produkťáka se zkušeností s vedením lidí na pozici Head of Product, který povedene naše Product Ownery za purchase, pricing, catalog a retail.

Co tě na pozici čeká:

  • Povedeš tým 6 Product Ownerů, kteří rozvíjejí své domény a služby v rámci jejich tymů, ty zastřešíš tyto týmy jako celek.
  • Budeš zastřešovat celkovou vizi produktu, vytvářet a udržovat dlouhodobou roadmapu a strategii, spolupracovat s businessem, podílet se i na interním rozvoji Notina s Head of Product ostatních týmů, ale hlavně podporovat Product Ownery v jejich rozvoji i rozvoji jejich domén.
  • Řešení nejrůznějších problémů, rizik a eskalací napříč projekty.

Co od tebe očekáváme:

  • Spíše než manažera, hledáme samostatného lídra. Někoho, kdo dokáže tým nadchnout pro svou vizi a podpořit jej při dosahování cílů.
  • Nemusíš být technologický guru, potřebujeme hlavně někoho s citem pro zvážení obchodních a uživatelských potřeb při zohlednění technických omezení.
  • Úplně nejlepší by bylo, pokud jsi vyrostl z pozice Product Ownera v e-commerce společnosti. Víš, jak pracovat s backlogem, životním cyklem produktu, produktovou strategií, průzkumem trhu i marketingovými nástroji.
  • Ke všemu přistupujeme agilním přístupem, takže hledáme taky někoho, kdo se v takovém prostředí pohyboval a vyhovovalo mu.
  • Náš nový Head of Product by měl být ideálně byznysově smýšlející s orientací na dotahování vytyčených cílů.
  • Hledáme člověka, který s námi bude naše produkty žít on-site v kanceláři v Brně (alespoň částečně, tzn. 3 dny v týdnu)

Co ti za to nabízíme:

  • Budeš růst s námi a my s tebou. #NewChallenge
  • Nabízíme flexibilní pracovní dobu a možnost home office (2 dny v týdnu) pro optimální vyvážení
  • pracovního a soukromého života.
  • Čeká tě široký balíček zaměstnaneckých benefitů, včetně Pluxee Cafeterie – 1600 CZK
  • měsíčně, po roce 2000 CZK, Multisport karty nebo zvýhodněného tarifu u T-Mobile nebo
  • O2.
  • Můžeš se těšit na VIP ceny v Notinu a také na slevy u našich partnerů jako jsou Foodora,
  • Samsung, Volkswagen, Infinit Maximus a další.
  • Máme 25 dnů dovolené a 2 sick days za rok.
  • Můžeš se vzdělávat pomocí platforem Seduo nebo LinkedIn Learning.
  • Týmového ducha posilujeme na spoustě firemních akcí a teambuildingových aktivit.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".