Tato pozice již není k dispozici.

Promotions Teamleader

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Notino
Notino

Pozice

Popis pozice

Jsme leaderem v oblasti evropské e-commerce, díky startupovému duchu a inovacím jsme se rozrostli do 27 zemí s meziročním nárůstem 30 % a dosahujeme miliardových obratů - a tím nekončíme.

Aktuálně v rámci Marketingové transformace rozšiřujeme náš Promotions tým. Pokud tě baví vedení týmu a práce na kampaních, čti dál, protože možná tato pozice jako Promotions Teamleader bude právě pro Tebe!

Co tě na pozici čeká:

  • Budeš zodpovídat za vedení přiděleného týmu, za jeho výkon a dlouhodobý rozvoj.
  • Budeš rozdělovat práci a dohlížet na to, že úkoly jsou plněny efektivně a včas.
  • Dostaneš se také k plánování a koordinaci všech aspektů marketingových kampaní.
  • Spolupráce na tvorbě dlouhodobé marketingové strategie a plánování kampaní.
  • Komunikace napříč Marketingovým, ale také Komerčním oddělením.

Co od tebe očekáváme:

  • Zkušenostis vedením týmu.
  • Výborné komunikační dovednosti.
  • Kreativní myšlení a otevřenost novým nápadům a inovacím.
  • Schopnost rozhodnout se, i v náročných situacích a být zodpovědný za své rozhodnutí.
  • Analytické myšlení ti nedělá problém, dovedeš pracovat s daty a číst v nich.
  • Čeština na úrovni C1 a angličtina B1 – budeš komunikovat převážně v psané formě.

Co ti za to nabízíme:

  • Budeš růst s námi a my s tebou. #NewChallenge
  • Nabízíme flexibilní pracovní dobu a možnost home office pro optimální vyvážení pracovního a soukromého života.
  • Čeká tě široký balíček zaměstnaneckých benefitů, včetně Pluxee Cafeterie – 1 600 Kč měsíčně, po roce 2 000 Kč, Multisport karty nebo zvýhodněného tarifu u T-Mobile nebo O2.
  • Můžeš se těšit na VIP ceny v Notinu a také na slevy u našich partnerů jako jsou Foodora, Samsung, Volswagen, Infinit Maximus a další.
  • Máme 25 dnů dovolené a 2 sick days za rok.
  • Můžeš se vzdělávat pomocí platforem Seduo nebo LinkedIn Learning.
  • Týmového ducha posilujeme na spoustě firemních akcích a teambuildingových aktivit.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".