This position is no longer available.

Marketing Specialist - HORECA day

Permanent contract
Prague
Salary: Not specified
No remote work

British American Tobacco

Interested in this job?

Questions and answers about the job

The position

Job description

Hledáme specialistu pro HoReCa denní podniky, který nám pomůže rozšířit náš dosah a vliv. Vlastně hledáme hned dva - jeden / jedna bude mít na starosti Čechy a druhý / druhá Moravu. A ideálně se budou vzájemně inspirovat, doplňovat a společně s manažerem, který je v BAT již 10 let, povznesou naše značky do povědomí všech zákazníků, kteří navštěvují kavárny, restaurace hotely a další denní podniky v oblasti HORECA.

Co vás čeká

  • Identifikace prodejen HRC na daném území; stávající, téměř otevřené, nově otevřené, rekonstruované atd.
  • Exekuce plánu pokrytí a četnosti prodejen na území na základě strategie denní platformy HRC.
  • Průběžná aktualizace databáze a vybraných prodejen v klíčových městských oblastech.
  • Zajištění nejvyšší úrovně spokojenosti spotřebitelů a obchodníků.
  • Zajištění optimální úrovně zásob, kvality výrobků prostřednictvím zpráv o aktivitách v dodavatelském řetězci a o výrobcích.
  • Nastavování cílů prodejen HRC pro distribuci a komunikaci POP materiálů, programy a akce.
  • Sledování nových trendů v rámci HRC a cílového segmentu spotřebitelů návštěvou prodejen HRC v jejich otevírací době a poskytováním přesných údajů do měsíční zprávy HRC.
  • Vyjednávání a příprava exkluzivních smluv.
  • Sledování dodržování podmínek s cílem zajistit maximalizovat návratnost investic.
  • Dohled nad všemi propagačními akcemi v rámci prodejního kanálu.
  • Vyjednávání a vytváření objednávek, zajištění splnění cílů.
  • Reporting a efektivní komunikace s vedením.
  • Většina práce se odehrává v terénu, částečná práce je z kanceláře / z domova.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Aktivní řidič (80% času v terénu).
  • Čeština a angličtina na komunikativní úrovni.
  • Excel a PowerPoint na uživatelské úrovni.
  • Zkušenosti s prodejem nebo jiné v oblasti HoReCa.
  • Dobrá znalost trhu pohostinství a dynamiky odvětví, zejména ve vztahu k nikotinovým výrobkům.
  • Vynikající komunikační schopnosti.
  • Schopnost budovat a udržovat pevné vztahy s klienty.
  • Sebemotivace, dobré organizační schopnosti a schopnost řídit si svůj čas.

Co vám můžeme nabídnout

  • Prostor pro osobní i profesní růst.
  • Wellbeing program.
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti.
  • Inspirativní kolegové a lídři.
  • ESG plán a mise společnosti.
  • Auto i pro soukromé užívání.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Dog-friendly office

Want to know more?