JAVA BE DEVELOPER - senior (Praha)

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
zkušenosti: > 4 roky
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
SQL
Hibernate
Java
Spring boot
Git
+4

AIS Servis
AIS Servis

Pozice

Popis pozice

Senior Java Developer

V AIS Servis společně měníme digitální DNA pojišťoven. Aby mohly pojišťovny lépe reagovat na potřeby klientů, rychleji pomáhat s plněním, nebo třeba efektivněji uzavírat nové pojistky, je tu Ais-servis. Vyvíjíme vše od core systémů, přes produktové aplikace až k online kalkulačkám. Zároveň se snažíme navrhovat nová inovativní řešení, která by se pojišťovnám mohla hodit a usnadnit tak práci opravdu spoustě lidí. Půjdeš do toho s námi? Připoj se k nám a pomáhej formovat produkty, které ovlivní třetinu pojišťovacího trhu!

Tým SUS+

Nového člena hledáme do našeho týmu SUS+, který momentálně čítá 9 členů a sídlí v Praze. Společně se pak starají hlavně o produkty neživotního pojištění, tedy například auta, domy, byty, nebo třeba i cestovní pojištění. Konkrétněji pak o modul správy uživatelů, tedy modul, který zabezpečuje chod uživatelů, jejich vytváření, přiřazování práv, vztah k získateli atd. Jedná se tedy o stěžejní systém pojišťovny ČPP!
Pomůžeš nám na něm pracovat?

Požadavky na pozici

Co od tebe očekáváme:

  • Pokročilou znalost jazyku JAVA

  • Zkušenosti s REST a SOAP, návrh API

  • Navrhování databázového modelu a znalost SQL

  • Zájem naučit se EJB3 a pomáhat s podporou stávajících aplikaci

  • Senioritu na úrovni pro mentorování ostatních členů týmu

  • Zájem o neustálý vývoj a touhu se učit novým technologiím

  • Skvělá komunikace, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost a schopnost pracovat samostatně jsou pro nás klíčové vlastnosti

  • Pokud „kamarádíš“ i s DevOps je to rozhodně super

  • Ochotu minimálně jednou týdně pracovat v kanceláři

Náš tech. stack:

  • JAVA

  • EJB3

  • SQL

  • REST a SOAP

  • Hibernate

  • Maven

  • Git

Do čeho budeme postupně přecházet:

  • Spring Boot

  • Kafka

  • Microservice architecture

  • JPA

No a co za to? :)

Stimulující pracovní prostředí: Budeš pracovat v týmu nadšených - profesionálů, kteří to se vším rádi pomohou.

Růst a rozvoj: ať už přímo v týmu, nebo v rámci benefitů jako takových – vždy budeš mít možnost se naučit něco nového.

Flexibilní pracovní podmínky: Nabízíme možnost práce z domova a flexibilní pracovní dobu.

Nadstandardní balíček benefitů (například neomezené cestovní pojištění, příspěvek na penzijní a životní pojištění, zlepšené podmínky pro hypoteční úvěr a další)

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

  • Generali Česká pojišťovna | Generali SK
    Generali Česká pojišťovna | Generali SK
    Plný úvazek
    Možnost pracovat částečně z domova

  • AIS Servis
    AIS Servis
    AIS Servis

    Prague · Brno