Obchodní manažer pro SW systémy

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Asseco Solutions, a. s.

Pozice

Popis pozice

Pro naši dceřinou společnost ANeT s.r.o. hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici OBCHODNÍ MANAŽER.

ANeT vyvíjí docházkové a přístupové systémy (docházka a plánování HR, přístupový systém, stravovací systém etc) pro společnosti v České republice a na Slovensku. Poskytuje komplexní služby v oblasti identifikačních systémů od návrhu řešení, přes vývoj SW i HW, výrobu až po realizaci a servis. Přidej se k nám a podílej se na vytváření budoucnosti docházkových a přístupových systémů!

Co tě u nás čeká?

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti instalace docházkových systémů ANeT, oslovování potenciálních klientů a akvizice nových zákazníků
  • samostatné vedení obchodních jednání, příprava obchodní strategie, prezentací a cenových nabídek, příprava smluv
  • identifikace potřeb klientů tak, abyste mohli sladit jejich požadavky s přínosem a možnostmi našich produktů
  • spolupráce s interními týmy a poskytování zpětné vazby, abychom mohli naše produkty a služby dále zlepšovat
  • příprava sales reportů a vedení přesných záznamů o prodejních aktivitách v CRM systému
  • analýza prodejních dat k identifikaci trendů a oblastí pro zlepšení

Co od tebe očekáváme?

  • orientaci na výsledek a tah na „branku“
  • zkušenosti z oblasti obchodu v segmentu B2B
  • základní přehled v oblasti IT nebo si umět dané informace dohledat
  • výbornou komunikaci a schopnost naslouchat
  • odvahu prezentovat i před větším počtem lidí
  • samostatnost, spolehlivost a flexibilita
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič)

Co ti nabízíme?

  • různorodou práci v úspěšné IT společnosti plné lidí, kteří mají možnost realizovat své nápady, spolu se zázemím silné a stabilní mateřské společnosti
  • skvělý tým, od jehož členů se lze mnoho naučit - přátelský kolektiv profesionálů ve svém oboru, neformální prostředí
  • odpovídající mzdu v závislosti na výkonu, provize bez horního stropu
  • bonus v návaznosti na hospodářský výsledek firmy
  • stravenkový paušál v maximální možné výši
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • podporu firmy při vzdělávání
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • společné firemní akce a další firemní benefity

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Firemní akce

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".