Ředitel úseku distribuce

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká pošta
Česká pošta

Pozice

Popis pozice

Co bude vaším úkolem?

  • Definovat transformační strategie, tyto aktivity postupně realizovat.
  • Řídit obchodní strategii v jednotlivých distribučních kanálech, dosáhnout požadovaných cílů v oblasti tržeb a rozsahu distribuční sítě.
  • Reprezentovat Balíkovnu na jednáních s významnými obchodními partnery.
  • Odpovídat za tým 140 + kolegů, kteří mají na starost aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí, budovat a zvyšovat viditelnost na trhu v České republice i v zahraničí.
  • Standardizovat a optimalizovat provoz zákaznického centra za využití digitalizace, nástrojů AI, automatizace.
  • Participovat na stanovení cenové politiky, využívat analýzu tržních trendů, konkurence a potřeb klientů pro vytvoření efektivního proklientského přístupu.
  • Zaměřit se na efektivitu využití zdrojů, optimalizaci procesů s cílem snižování nákladů a zvýšení výkonnosti a kvality.
  • Příprava a prezentace obchodních plánů, rozpočtů a reportů vedení společnosti.
  • Vést a motivovat tým v období transformace a zajistit, aby tým splnil nebo překonal prodejní cíle.
  • Budovat a udržovat vztahy se strategickými partnery, klienty.

Koho hledáme?

  • Manažera s výraznou zkušeností ideálně s řízením obchodu či zákaznické péče podniku střední a větší velikosti (rozpočty v řádech stovek milionů a více) v oblasti služeb, případně se zkušenostmi s řízením projektů v oblasti transformace nebo velkých změnových projektů napříč různými oblastmi, s prokazatelnými výsledky.

Jaké schopnosti a dovednosti se budou hodit?

  • Silné obchodní dovednosti (prezentace, diskuse, vyjednávání, přesvědčivost a kvalitní argumentace).
  • Zaměření na zákazníka.
  • Schopnost převzít iniciativu, přicházet s novými a inovativními řešeními.
  • Psychická odolnost, schopnost pracovat pod tlakem.
  • Strategické myšlení.
  • Orientace na výsledky.
  • Odvaha stavět na zelené louce, měnit zajeté koleje, transformovat.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".