Associate HR Specialist

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
Pozornost věnovaná detailům
Excel

DHL Information Services

Pozice

Popis pozice

Shrnutí

Associate HR Specialist je zkušený/á profesionál/ka, který/která slouží jako první kontaktní osoba pro naše zaměstnance a reprezentuje naši společnost. Zodpovídá za poskytování HR služeb, produktů a systémů a také spolupracuje s obchodními partnery, manažery a zaměstnanci, stejně jako s externími organizacemi, pokud je třeba. Associate HR Specialist se zaměřuje na zlepšování kvality poskytovaných služeb zjednodušením procesů a služeb a zároveň se snaží dosáhnout snížení nákladů.

Odpovědnosti

· Poskytování podpory všem zaměstnancům na výplatní listině ohledně místních benefitů, firemních pravidel, mateřské dovolené apod.

· Úzká spolupráce s HR Business partnery (HRBP) a kolegy z HR OPS v souvislosti s odchodem zaměstnanců ze společnosti. Podpora zaměstnanců během jejich odchodového procesu podle zákonných i firemních požadavků.

· Poskytování poradenství a podpory týkající se firemních pravidel a správy benefitů pro lokální zaměstnance a manažery.

· Každodenní komunikace s poskytovateli benefitů.

· Komunikace se státními orgány (např. zdravotní pojišťovny, úřady práce) podle potřeby.

· Aktivní revize a aktualizace firemních pravidel a směrnic týkajících se benefitů.

· Spolupráce s finančním oddělením a externími poskytovateli ohledně faktur.

· Každodenní používání HR systémů (CHRIS, HRGT, PIAM) pro zajištění včasného zápisu nových zaměstnanců.

Kvalifikace / Požadavky:

· Rodilý mluvčí ČJ je nutností.

· Nutná osobní přítomnost v pražské kanceláři ITS (pondělí – pátek), práce z domova jen velmi výjimečně.

· Důraz na detail.

· Schopnost komunikovat a přistupovat k zaměstnancům na všech úrovních.

· Velmi dobré komunikační dovednosti, ústně i písemně.

· Schopnost pracovat s důvěrnými informacemi.

· Odolnost vůči stresu a flexibilita.

· Znalost pracovního práva je výhodou.

· Znalost anglického jazyka, ústní i písemná.

· Pokročilé znalosti softwaru (MS Word, MS Excel apod.).

· Středoškolské vzdělání / vysokoškolský titul.

Řada výhod pro vás:

· Týden dovolené navíc (25 dní/rok) a 6 dnů pracovního volna ke zdravotním účelům/rok.

· Konstantní profesionální školení a certifikace.

· Program Edenred Cafeteria včetně plně hrazených stravenek.