Delivery Manager pro produktové oddělení

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
Confluence
Jira

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Do našeho produktového oddělení v Digiteq Automotive hledáme Delivery Managera, který bude zodpovědný za dodávku hardwarových i softwarových produktů a bude intenzivně komunikovat s vývojáři, elektrotechniky a hledat optimální SW a HW řešení pro naše zákazníky.

Máš zájem o techniku, umíš se trochu zorientovat v technických výkresech a máš alespoň základní zkušenost se softwarovým vývojem? Pak hledáme právě tebe.

Na každém produktu spolupracuje více týmů:

  • vývojový tým vedený Product Ownerem (SW řešení) nebo projektovým manažerem (HW řešení)
  • delivery tým vedený Delivery Managerem
  • každý produkt má rovněž svého akvizičního manažera a produktovou podporu (marketingové oddělení, právní oddělení, oddělení kvality, oddělení inovací a další.)

Jak bude vypadat tvoje pracovní náplň?

  • vytváření časového plánu delivery produktů, dodání produktů zákazníkovi ve stanoveném termínu a s minimálními náklady, zaškolení u zákazníka
  • analýza, optimalizace a popis delivery procesů v procesních diagramech
  • hlídání kapacit delivery týmu, odstraňování překážek v delivery procesu, balanc mezi plánem prodeje vs. výrobní kapacitou
  • vedení týmových schůzek s techniky z delivery týmu, vytváření backlogu, definice rolí a nastavevní kompetencí v týmu
  • řešení každodenní operativy (kontrola termínů, organizace společných schůzek mezi HW a SW specialisty za účelem delivery produktu, řešení problémů atp.)
  • reporting vyššímu managementu
  • koordinace aktivit s akvizičním manažerem (hlídání kapacit, pravidelné informování o průběhu dodávání produktů, získání informací o nových prodejích) a vývojovým týmem (předávání zkušeností s přípravou produktového řešení pro zákazníka, předávání prvotní zpětné vazby od zákazníka, návrhy na zlepšení řešení)
  • odpovědnost za kvalitu a kvantitu dokumentace v delivery týmu (rozdělení povinností za údržbu jednotlivých oblastí dokumentace a kontrolování, že dokumentace je rozšiřována a udržována)
  • objednávání HW a SW na delivery projekty (prodejní projekty našich produktů)
  • odpovědnost za skladového zásoby a jejich soupis

Co od tebe očekáváme my?

  • povědomí o metodikách vývoje softwaru (Scrum, SAFe, Waterfall,..)
  • orientaci ve vývojovém cyklu softwaru
  • základní znalost technických výkresů
  • zájem o techniku, IT a automotive
  • chuť doučit se specifické technické znalosti spjaté s delivery produktů – je třeba se umět dorozumět s techniky pomocí jejich terminologii
  • schopnost vést týmové schůzky
  • proaktivní přístup k identifikaci problémů a jejich včasnému řešení, schopnost prioritizace a dobrý time management
  • schopnost vyargumentovat své řešení
  • technické vzdělání v kombinaci s ekonomickým výhodou
  • znalost procesního managementu a nástrojů pro vizualizaci procesů (MS Visio, Bizagi Modeler,…) výhodou
  • znalost UML či BPMN výhodou
  • znalost Jira a Confluence výhodou
  • dobrou znalost angličtiny (němčina výhodou)
  • velkou výhodou je zkušenost z automotive či mezinárodního prostředí

Na co se u nás můžeš těšit?

  • snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • příspěvek na stravování
  • teplé, studené nápoje a ovoce na pracovišti
  • systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • sick days
  • zprostředkování karty Multisport
  • zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda Auto
  • příspěvek na penzijní připojištění od 900 Kč/měsíc
  • cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • řadu firemních akcí