Hardware projektový/á manažer/ka s němčinou

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Do týmu, který pracuje převážně na vývoji řídicí jednotky pro nabíjení baterií v elektromobilech, hledáme zkušeného projektového manažera či manažerku se zaměřením na hardware.

Chceš se podílet na vývoji budoucích elektromobilů? Nemáš problémy se domluvit německy? Pokud ano, čti dál!

Co budeš dělat?

  • zodpovídat za technický stav HW v součinnosti se zákazníkem
  • plánovat činnosti v rámci vývoje HW
  • revidovat návrhy řešení pro testování výrobku
  • technicky doprovodíš revizi HW a navrhovaná zlepšení
  • dohlížet na návrh produktu z hlediska vyrobitelnosti
  • komunikovat s vedoucími jednotlivých oddělení stran HW, mechaniky a SW
  • účastnit se technických a plánovacích konferencí

Jak si Tě představujeme?

  • máš zkušenosti a technický přehled v oblasti HW
  • dokážeš plánovat a zajistit dodržení plánu
  • jsi komunikativní a proaktivní
  • domluvíš se německy (angličtina výhodou)
  • pokud máš zkušenosti z automotive, budeme nadšení (ale není podmínkou)

Na co se můžeš těšit?

  • technickou podporu od našich zkušených kolegů, abys rychle zapadl/a do týmu
  • vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • teplé a studené nápoje na pracovišti
  • systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • sick days
  • zprostředkování karty Multisport
  • zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda a VW
  • příspěvek na penzijní připojištění od 900 Kč/měsíc
  • cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • odměnu za doporučení nového kolegy/ně

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Individuální rozpočet na osobnostní růst
  • Rozjezd zcela nového projektu

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".