Procesní specialista/ka s němčinou

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Cílem našeho týmu Managementu funkční bezpečnosti je neustále zlepšovat procesy tvorby výrobku, tedy auta a jeho zabezpečení, a projektů tak, aby byla zajištěna maximální efektivnost v rámci poskytování našich služeb. Aktuálně do tohoto týmu hledáme novou kolegyni či nového kolegu, který nám pomůže nevýrobní procesy posouvat kupředu a bude se účastnit tvorby dokumentace potřebné v rámci bezpečnosti výrobku dle ISO26262 a dalších s tím spojených předpisů.

Co budeš dělat?

  • udržovat a zlepšovat systém bezpečnostní dokumentace
  • zajišťovat orchestraci se závaznými normami (ISO26262, VW interní normy, předpisy Evropské unie atd.)
  • komunikovat a podporovat zákazníky při tvorbě a aktualizaci dokumentace
  • spolupracovat při nastavováni, řízení a optimalizaci bezpečnostních procesů
  • implementovat nové požadavky do řídících dokumentací a/nebo procesů
  • plánovat a provádět interní produktové audity
  • můžeš pracovat z kterékoliv našich kanceláří (Praha, Mladá Boleslav, Plzeň nebo Brno) i částečně z domova

Jak si představujeme Tvůj profil?

  • máš zkušenosti z oblasti zajišťování kvality (standardy, normy, např. ISO 9001, ISO26262 a jiné)
  • Tvojí výhodou bude znalost dalších systémů řízení, např. environmentálního managementu, případně BOZP (ISO 14001, ISO 45001)
  • domluvíš se německy (zvládneš meetingy s kolegy z Německa)
  • máš velmi dobrou uživatelskou znalost MS Office (MS Word, Excel, PowerPoint)
  • zároveň pro Tebe bude výhodou, pokud ses již setkal s Confluence, JIRA, modelováním, řízením dokumentace
  • máš analytické myšlení a schopnost rychle se zorientovat v zavedených procesech
  • máš dobré organizační, komunikační a prezentační dovednosti
  • jsi proaktivní, zodpovědná/ý a samostatná/ý
  • zkušenosti z automotive velkou výhodou

Na co se můžeš těšit?

  • podporu od našich zkušených kolegů, abys rychle zapadl/a do týmu
  • vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • teplé a studené nápoje na pracovišti
  • systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • sick days
  • zprostředkování karty Multisport
  • zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda a VW
  • příspěvek na penzijní připojištění od 900 Kč/měsíc
  • cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • odměnu za doporučení nového kolegy/ně

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Individuální rozpočet na osobnostní růst
  • Rozjezd zcela nového projektu

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".