HelpDesk-podpora významného informačního systému / Třebíč

Plný úvazek
Třebíč
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ICZ
ICZ

Pozice

Popis pozice

Hledáte práci ve stabilní české společnosti, která dává smysl a můžete ji dělat případně i na částečný úvazek? Chcete pracovat v menším kolektivu s výborným šéfem v čele? Tak neváhejte a staňte se členem našeho HelpDesk týmu pro podporu jednoho z nejvýznamnějších informačních systémů České republiky.

O nás:

Jsme menší tým, který zajišťuje podporu na první úrovni pro uživatele jednoho z nevýznamnějších informačních systémů České republiky. Našimi klienty jsou zaměstnanci úřadů, kteří daný informační systém využívají. Poskytujeme jim podporu a řešíme jejich požadavky. Úzce spolupracujeme s naším technickým týmem, který nám poskytuje intenzivní podporu v případě řešení náročnějších požadavků.

Našim klientům jsme k dispozici v pracovní dny 7.00 - 18:30 hod. V rámci tohoto režimu nabízíme flexibilní měsíční plánování směn (ranní, denní a odpolední) s ohledem na typ úvazku, na kterém se společně dohodneme (plný úvazek nebo částečný úvazek od 60%).

Co Vás čeká:

  • Analýza a řešení požadavků klientů, kteří Vás budou sami kontaktovat
  • Příprava podkladů a eskalace specifických požadavků na další stupně podpory
  • Pravidelná kontrola požadavků, které řeší další stupně podpory
  • Řešení problémů s dodavateli dalších informačních systémů veřejné správy, s kterými náš IS komunikuje
  • Příprava podkladů pro úpravy a rozvoj aplikace na základě požadavků koncových uživatelů

O Vás:

  • Perfektní komunikace v ČJ – jste rodilý mluvčí
  • Čistý trestní rejstřík
  • PC dovednosti-MS Office, orientujete se na webu – formuláře, vyhledávání, apod.
  • Máte příjemné vystupování, výborné komunikační dovednosti a schopnost odolávat stresu
  • Máte chuť se učit novým věcem, seznamovat se s novými technologiemi, řešit nové typy požadavků
  • Máte analytické myšlení a umíte identifikovat podstatu problému
  • Samozřejmostí je spolehlivost, loajalita a týmový přístup k práci

Oceníme i něco navíc:

  • Předchozí praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti z oblasti veřejné správy
  • Orientace v zákonech ČR

Na co se u nás můžete těšit:

  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Flexibilní plánování směn
  • 5 týdnů dovolené
  • 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity
  • Výběr ze široké škály benefitů (stravenkový paušál, příspěvky na ŽP nebo penzijní připojištění, jazykové vzdělávání, volnočasové aktivity)
  • Příjemné pracovní prostředí blízko centra města Třebíč (žádný "open space")
  • Zajímavou práci v malém a přátelském kolektivu
  • Skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit
  • Možnost osobně se podílet na unikátních projektech
  • Obohacení svých znalostí o nové technologie ze světa IT
  • Váš IT rozhled získá nové perspektivy a naučíte se znalosti, které můžete využít ve Vašem profesním rozvoji
  • Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti, s více jak 25-ti letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)

Benefits

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Vyhrazený čas na inovace