Administrativní podpora - procurement (ž/m)

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
zkušenosti: > 2 roky
Vzdělání: Maturita
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
Sap

Kaufland Česká republika

Pozice

Popis pozice

• budeš mít na starosti zpracování cenových nabídek a vystavování SAP objednávek

• čeká tě zpracování výběrových řízení

• budeš mít možnost se účastnit obchodních vyjednávání

• analytické schopnosti využiješ při kalkulacích nákladových/výnosových rozpočtů

• pečlivost se ti bude hodit při analýze segmentů trhu a správě kmenových dat

• bude tě to u nás bavit zejména pokud jsi technicky zaměřená/ý a máš zkušenosti s facility managementem

Požadavky na pozici

Popis profilu:

• pokud jsi absolvent po škole, tak to vůbec nevadí - vše tě naučíme, technické/ekonomické zaměření velkou výhodou

• umíš pracovat v Excelu s kontingenčními tabulkami, funkcí svyhledat – čeká tě každodenní práce s  velkým objemem dat

• dokážeš fungovat samostatně a orientuješ se v právním řádu ČR

• máš čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

• smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele

• po zapracování budeš moct vyměnit open space za home office a pracovat z domova

• benefitní systém Cafeteria – vybereš si jakýkoliv benefit ze široké nabídky

• za poctivou práci dostaneš až 27 dní dovolené

• díky MultiSport kartě možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény

• příspěvek na stravování do mzdy

• placené volno při doprovodu prvňáčka v jeho 1. školní den

• přispějeme ti na důležité životní události (příspěvek na svatební kytici a při narození dítěte)

• odměníme tě za pracovní jubilea (např. za 10 let v Kauflandu dostaneš 50 % z aktuální hrubé mzdy a další)

• vánoční balíček

• baby balíček při narození dítěte

• firemní akce (např. vánoční večírek, grilovačka)

• kanceláře na centrále Praha - Vypich, možnost parkování

• pravidelnou zpětnou vazbu, školení na rozvoj dovedností, možnost na sobě pracovat a neustále se zlepšovat