Cyber Security – GDPR Consultant

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Vyšší odborné vzdělání

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Pomáháme našim klientům zajišťovat soulad s nařízením GDPR a ochraňovat jejich data. Rádi bychom v našem týmu přivítali odborníka na IT bezpečnost a ochranu osobních údajů.

Čemu se u nás budete věnovat?

  • analýze a hodnocení stávajících procesů z hlediska souladu s GDPR
  • identifikaci bezpečnostních rizik a navrhování opatření k jejich minimalizaci →změny v procesech, systémech a dokumentaci
  • vytváření a správě dokumentace související s ochranou osobních údajů
  • školení klientů v otázkách bezpečnosti dat

Co je pro nás důležité?

  • orientace v problematice řízení dat a informační bezpečnosti 🔎💻
  • zájem o problematiku privacy, ochrany osobních údajů a GDPR
  • zájem o kybernetickou bezpečnost
  • zkušenost s rolí DPO vítána
  • analytické schopnosti
  • angličtina na profesionální úrovni
  • zájem i o dlouhodobější působení na zahraničních projektech ✈🌍

Na co se u nás můžete těšit?

  • zajímavé projekty a práci s moderními technologiemi
  • možnost podílet se i na projektech v zahraničí
  • školení, certifikace a partu zkušených kolegů, kteří s vámi budou rádi sdílet své znalosti
  • hrazené certifikace (ITIL, CISA, CISSP, CEH, TOGAF, ARCHIMATE atd.)
  • 30 000 Kč na cestování, sport, jazyky a další benefity v kafeterii (dle vlastního výběru)
  • možnost MultiSport karty, neomezeného mobilního a datového tarifu, životního pojištění
  • dovolená navíc a tři dny firemního volna
  • teambuildingy, MC snídaně, zdravé úterky a spoustu dalších akcí :)

Na termínu nástupu se rádi domluvíme.

CV v angličtině uvítáme :)

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".