Energetika –⁠ Consultant

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Vyšší odborné vzdělání

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Poskytujeme poradenství klientům napříč celé oblasti energetiky a utilit.

Jako konzultanti řešíme spolu s našimi klienty významné otázky, které souvisí s aktuálním dynamickým vývojem energetiky napříč celým energetickým sektorem. Věnujeme se výstavbě nových zdrojů a jejich financování, regulačnímu rámci a jeho vývoji, implementaci nových technologií v přenosu a distribuci energie až po strategický rozvoj a digitalizaci v oblasti tradingu a dodávek energií koncovým zákazníkům.

Čemu se u nás budete věnovat?

  • analýzám energetického trhu a jeho aktuálnímu vývoji
  • podpoře investičního rozhodování v rámci energetického sektoru
  • návrhu strategií a optimalizačních úloh v oblasti obchodu s energiemi
  • poradenství v oblasti regulace pro subjekty energetického sektoru
  • poradenství v oblasti rozvoje elektromobility a vodíkových řešení a dalším tématům

Co je pro nás důležité?

  • vysokoškolské vzdělání (elektrotechnického, příp. ekonomického směru výhodou)
  • praxi v oblasti energetiky
  • znalost nových směrů a principů regulačního rámce v energetice
  • zkušenosti s analýzami energetického trhu
  • angličtinu alespoň na úrovni B2
  • silné komunikační a analytické dovednosti
  • chuť dále se vzdělávat

Co získáte v KPMG?

  • možnost budovat kariéru v týmu zkušených profesionálů v rámci silné, celosvětové poradenské společnosti
  • příležitost měnit a zlepšovat fungování společností kolem vás (práce na zajímavých projektech pro zajímavé klienty)
  • 30 000 Kč na cestování, sport, jazyky a další benefity v kafeterii (dle vlastního výběru)
  • systematické vzdělávání, jazykové kurzy, interní koučink a mentoring
  • hrazené certifikace – např. ITIL, PRINCE…
  • možnost MultiSport karty, neomezeného mobilního a datového tarifu, životního pojištění
  • možnost částečné práce z domova
  • dovolená navíc a tři dny firemního volna
  • práci v centru Prahy ve stylových kancelářích s terasou, kolárnou a relax zónami (ano, máme i fotbálek)
  • teambuildingy, MC snídaně, zdravé úterky a spousta dalších akcí 😊

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".