Finanční účetní - specialista/tka - České Budějovice

Plný úvazek
Budweis
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Maturita

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Do našeho oddělení Accounting Services & Payroll hledáme nového člena týmu, který má zkušenost s komplexním zpracováním finančního účetnictví a má zájem využít novou profesní příležitost, kde bude mít na starosti přidělené portfolio našich klientů.

Čemu se u nás budete věnovat?

  • komplexnímu zpracování podvojného účetnictví včetně účetních závěrek pro přidělené portfolio klientů
  • přípravě přiznání k DPH, přiznání k silniční dani atd.
  • vedení juniornějších kolegů
  • komunikaci s klienty
  • sestavování reportů dle požadavků klienta

Co je pro nás důležité?

  • SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe s komplexním zpracováním finančního účetnictví alespoň 5 let
  • schopnost aplikace účetních a daňových předpisů do praxe
  • výborná znalost českého jazyka a komunikativní znalost anglického jazyka (němčina výhodou)
  • znalost MS Office
  • velmi dobré komunikační schopnosti, profesionální vystupování

Co získáte v KPMG?

  • 30 000 Kč na cestování, sport, jazyky a další benefity v kafeterii (dle vlastního výběru)
  • profesní růst a příležitost podílet se na nejrůznějších projektech
  • systematické vzdělávání, jazykové kurzy, interní koučink a mentoring
  • možnost MultiSport karty, neomezeného mobilního a datového tarifu, životního pojištění
  • dovolená navíc a tři dny firemního volna
  • možnost částečné práce z domova
  • teambuildingové, firemní akce a CSR aktivity (např. volné dny na podporu neziskovek)