Tato pozice již není k dispozici.

Procesní analytik Interního auditu – junior konzultant/ka

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: 3 rok VŠ

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Pomáháme zahraničním i českým společnostem zlepšovat jejich systémy řízení rizik a kontrolních procesů.
Zapojte se s námi do projektů interního auditu a compliance ve společnostech z nejrůznějších ekonomických sektorů. Budete analyzovat rizika, mapovat procesy a identifikovat klíčové kontroly a posuzovat jejich soulad s požadavky regulace či nejlepší praxí.

Čemu se u nás budete věnovat?

  • projektům cosourcingu a outsourcingu interního auditu v různých sektorech, zejména výroba, automotive, energetika, služby
  • mapování a testování firemních procesů a kontrolních prostředí
  • naučíte se implementovat, hodnotit nebo testovat ICOFR, požadavky SOX
  • externímu hodnocení funkce interního auditu a compliance v různých společnostech
  • spolupráci se zahraničními týmy interního auditu

Co je pro nás důležité?

  • nedávné absolvování, nebo studium 4. až 5. ročníku VŠ (nejlépe obor ekonomika, finance či účetnictví)
  • základní ponětí o oblasti vnitřních kontrol a firemních procesů
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • analytické myšlení a spolehlivost, ale také kreativita při řešení problémů a kritické myšlení
  • výborná čeština/slovenština a angličtina alespoň na úrovni B2

Co získáte v KPMG?

  • 30 000 Kč na cestování, sport, jazyky a další benefity v kafeterii (dle vlastního výběru)
  • kompenzace za práci případně konanou nad rámec stanovené pracovní doby
  • možnost získat individuální odměnu za mimořádný výkon
  • profesní růst a možnost podílet se na nejrůznějších projektech
  • systematické vzdělávání, jazykové kurzy, interní koučink a mentoring
  • členství v ČIIA a podpora profesních certifikací (např. CIA)
  • možnost MultiSport karty, neomezeného mobilního a datového tarifu, životního pojištění
  • možnost částečné práce z domova
  • dovolená navíc a tři dny firemního volna
  • teambuildingové, firemní akce a CSR aktivity (např. volné dny na podporu neziskovek)
  • práce v centru Prahy případně možnost využít office v Brně

Nového kolegu rádi přivítáme v září.
V případě zájmu se můžeme domluvit i na kratším úvazku, který se dá kombinovat se studiem.