Poradenství při řešení sporů a oceňování – konzultant/ka

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Vyšší odborné vzdělání

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

K řešení obchodních sporů tu nejsou jen advokáti, ale také ekonomové a odborníci na oceňování. Vyčíslením škody nebo oceněním podniku to však nekončí. Zásadní je totiž následně takový výpočet obhájit před soudem nebo rozhodci. Hledáme k sobě nového člena týmu, který má zkušenosti s oceňováním i vedením juniornějších kolegů, a láká ho podílet se na nejvýznamnějších projektech, o kterých ostatní jenom čtou v médiích.

Věnovat se u nás budete zejména

  • porozumění danému podniku, zpracování finanční analýzy
  • inovativním analýzám účetních a jiných dat
  • volbě vhodné metody ocenění, provedení samotného ocenění, včetně odůvodnění použitých postupů a parametrů
  • posouzení obchodní strategie a podnikatelských plánů klientů
  • přípravě zpráv pro nejvyšší vedení obchodních společností nebo znaleckých posudků pro soudy
  • každodenní komunikaci s klienty a jejich top managementem (v češtině i angličtině)
  • identifikaci obchodních příležitostí
  • učení se od seniornějších kolegů a účasti na pravidelných školeních

Budeme si rozumět, pokud máte

  • znalost účetnictví, oceňování (podniků, nemovitostí, pohledávek a dalších aktiv) a finančního řízení
  • pokročilou znalost práce s MS Excel a zdroji finančních dat (Bloomberg, S&P Capital IQ)
  • praxi na obdobné pozici 2-3 roky
  • schopnost spolupracovat v týmu
  • silné analytické myšlení, cit pro detail a schopnost kriticky myslet
  • rozvinuté komunikační a prezentační dovednosti, perfektní češtinu a angličtinu pro analýzy podkladů i komunikaci s klienty
  • VŠ vzdělání

Co získáte v KPMG?

  • 30 000 Kč na cestování, sport, jazyky a další benefity v kafeterii (dle vlastního výběru)
  • kompenzace za práci konanou nad rámec stanovené pracovní doby
  • možnost získat individuální odměnu za mimořádný výkon
  • profesní růst a možnost podílet se na nejrůznějších projektech
  • systematické vzdělávání, jazykové kurzy, interní koučink a mentoring
  • hrazené certifikace – např. CFA, PRINCE2, ACCA
  • možnost MultiSport karty, neomezeného mobilního a datového tarifu, životního pojištění
  • možnost částečné práce z domova
  • dovolená navíc a tři dny firemního volna
  • teambuildingové, firemní akce a CSR aktivity (např. volné dny na podporu neziskovek)