Tato pozice již není k dispozici.

Obchodní referent/ka autopojištění – administrativa

Plný úvazek
Pilsen
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova

Modul Servis

Pozice

Popis pozice

  • Rád/a komunikujete s lidmi po telefonu?

  • Svou práci si dokážete efektivně a rychle zorganizovat?

  • Láká Vás oblast pojištění?

Pokud s námi chcete lidem poskytovat služby, které pro ně mají smysl, pak hledáme právě Vás. Nemusíte mít žádné zkušenosti s naším oborem, vše Vás naučíme. Výsledkem Vaší práce bude uzavřená smlouva u stálého zákazníka.

CÍLEM VAŠÍ PRÁCE BUDE

  • Péče o stávající klienty z řad autopojištění.

  • V rámci týmu kolegů řešit po e-mailu a telefonu požadavky prodejců z autosalonů a požadavky klientů.

  • Zajišťovat administrativní chod projektu (např. tisk smluv, korespondence, zakládání dat do CRM a další).

Požadavky na pozici

BUDETE POTŘEBOVAT

  • Praktické dovednosti práce na PC.

  • Chuť a odhodlání pustit se do našeho oboru.

  • Pečlivost.

  • Řidičský průkaz sk. B výhodou.