Tato pozice již není k dispozici.

Brand Manager BEBA

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
Excel
Powerpoint

Nestlé Slovensko

Pozice

Popis pozice

Láká Tě podílet se na pozitivním vývoji prodejů kojenecké výživy v Nestlé? Chceš být součástí týmu, který uvádí na český a slovenský trh produkty, které napomáhají správnému vývoji miminek? Zajímáš se o výživu? Pokud jsi odpověděl/a na tyto otázky ano, neváhej nás kontaktovat.

Na čem budeš pracovat?

  • Řízení portfolia prémiové kojenecké výživy značky BEBA na českém a slovenském trhu.
  • Monitorování a vyhodnocení českých, slovenských a mezinárodních tržních trendů, spotřebitelského chování za účelem identifikace příležitostí na trhu pro značku BEBA.
  • Uvádění novinek a realizace re-launchů stávajícího portfolia podle Nestlé standardů a příprava marketingové podpory.
  • Spolupráce s digitální, mediální a kreativní agenturou na podpoře značky, cílené na spotřebitele i lékaře, za účelem posílení image značky.
  • Zodpovědnost za svěřený marketingový rozpočet.
  • Analýzy prodejních dat, návrh aktivit podporující vyšší výkon značky a jejich realizace ve spolupráci s ostatními odděleními divize.

Co potřebujeme od Tebe?

  • Kreativitu a týmového ducha
  • Schopnost samostatného řízení projektů
  • Komunikační a analytické schopnosti
  • Nadšení pro výživu a pozitivní vztah ke kategorii dětské výživy
  • Vysokoškolské vzdělání
  • Minimálně 3-4 roky zkušenost s prací v marketingu (junior brand manager)
  • Zkušenost s digitální aktivací značky
  • Pokročilá znalost angličtiny v mluveném i psaném projevu
  • Znalost práce s počítačem: Excel, PowerPoint, Teams
  • Řidičský průkaz sk. B

Co Ti nabídneme?

  • Sehraný tým a přátelskou atmosféru
  • Práci v prestižní společnosti, kde najdeš prostor pro svou seberealizaci
  • Příjemné pracovní prostředí kladoucí důraz na dlouhodobou spokojenost zaměstnanců
  • Vztahy založené na vzájemné spolupráci a otevřené komunikaci
  • Pracovní prostředí založené na respektu, spolupráci a otevřenosti k divezitě
  • Možnost účastnit se projektů v oblasti udržitelnosti a přidat se ke komunitě zaměřené na vytváření udržitelných řešení
  • Příležitost pro profesní rozvoj a realizaci vlastních nápadů
  • Služební telefon a notebook
  • Zelené kanceláře v blízkosti přírody
  • PLUS
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost částečné práce z domova
  • 5 týdnů dovolené a až 5 flexi dnů
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Benefit Plus program, ve kterém si můžeš vybrat mnoho aktivit pro volný čas a wellness
  • Příspěvek na kojeneckou výživu pro děti
  • Široký výběr stravování v budově centrály za výhodné ceny a stravenky při práci na home office
  • Program výhod pro rodinné příslušníky (až 5 osob) s výraznými slevami na vybrané hlasové a datové tarify
  • Odměna dárcům krve
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Bonus při životním nebo pracovním jubileu a další atraktivní krátkodobé a dlouhodobé výhodné nabídky pro zaměstnance
  • A mnoho dalších

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".