Tato pozice již není k dispozici.

Junior Project Manager

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Notino
Notino

Pozice

Popis pozice

Notino je největším online prodejcem kosmetiky v Evropě. V současnosti máme e-shopy ve většině evropských zemí a plánujeme expandovat na mnoho dalších trhů.

Naše vize spočívá v propojení beauty a technologií a cílíme na to se stát top tech company. Třikrát po sobě jsme obdrželi ocenění od společnosti Deloitte jako jedna z 50 nejrychleji rostoucích technologických společností. Jsme česká firma s více než 2600 talentovaných jedinců a 350 engineering nadšenců.

Láká Tě vést projekty v prostředí, kde se potkávají nejnovější trendy z oblasti beauty a technologií? Čti dál!

Co tě na pozici čeká:

  • Efektivní řízení projektu zahrnující scope, time, risks, quality, benefits, cost.
  • Budeš se věnovat reportování stavu projektu.
  • Součástí tvé práce bude řízení a koordinace projektových týmů.
  • Komunikace s Project Boardem a Stakeholdery.
  • Identifikace a řízení rizik.
  • Pomoc s přípravou a vyhodnocením projektových benefitů.

Co od tebe očekáváme:

  • Máš chuť se učit novým věcem a projektový management tě zajímá.
  • Ideálně máš zkušenost s prací v ERP systému.
  • Jsi dobrý/á v přirozeném leadershipu projektových týmů.
  • Dokážeš s týmem nastavit rozumný projektový plán v agilním neformálním prostředí.
  • Nenecháš se odradit dynamickým prostředím a častými změnami, naopak to bereš jako výzvu pro nastavení a dodržení termínů.
  • Baví tě hledat řešení komplikovaných situací.
  • Jsi proaktivní a zodpovědný/á při plánování a domlouvání reálných termínů.
  • Zvládneš komunikovat s businessem na faktické úrovni a vyhodnocuješ pravidelně spokojenost všech stakeholderů.
  • Identifikace a řízení projektových rizik je tvůj denní chleba.

Co ti za to nabízíme:

  • Budeš růst s námi a my s tebou. #NewChallenge
  • Nabízíme flexibilní pracovní dobu a možnost home office pro optimální vyvážení pracovního a soukromého života.
  • Čeká tě široký balíček zaměstnaneckých benefitů, včetně Pluxee Cafeterie – 1600 CZK měsíčně, po roce 2000 CZK, Multisport karty nebo zvýhodněného tarifu u T-Mobile nebo O2.
  • Můžeš se těšit na VIP ceny v Notinu a také na slevy u našich partnerů jako jsou Foodora, Samsung, Volkswagen, Infinit Maximus a další.
  • Máme 25 dnů dovolené a 2 sick days za rok.
  • Můžeš se vzdělávat pomocí platforem Seduo nebo LinkedIn Learning.
  • Týmového ducha posilujeme na spoustě firemních akcí a teambuildingových aktivit.

Udávej s námi technologický směr ve světě krásy a zdraví! #NewChallenge a pošli CV nebo LI profil!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".