Účetní - manažerské účetnictví

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Notino
Notino

Pozice

Popis pozice

Jsme Notino, jednička v online prodeji v kategorii beauty&health v Evropě. Stále dynamicky rosteme, a to jak z hlediska počtu Notino People, produktů a zemí, kde působíme, tak i z hlediska ročního obratu. Působíme ve 27 zemích a obchodujeme ve více než 10 měnách!Z tohoto důvodu chceme rozšířit náš finanční tým o někoho, kdo se připojí k naší kolegyni Verče Čumové a stane se součástí Notina, kde se nikdy nebudeš nudit. Jako naše nová posila na pozici Účetní - manažerské účetnictví budeš zodpovídat za manažerské účetnictví v Notinu, budeš spolupracovat napříč oddělením financí a zajišťovat správnost účetních podkladů. Zní to jako ta správná výzva? Pojďme probrat podrobnosti. #NewMe. :)

Co Tě na této pozici čeká?

  • Budeš poskytovat přesné a včasné finanční podklady, které pomáhají Finance Business Partnerům a dalším týmům při rozhodování.
  • Tvou zodpovědností bude dohled nad účetnictvím všech oddělení společnosti Notino a zajišťování dodržování finančních standardů a předpisů.
  • Mezi Tvé úkoly bude patřit zajištění správnosti rozvahy a výkazy zisků a ztrát.
  • Uvítáme Tvoje nápady na zlepšení finančních procesů a systémů, se kterými pracujeme.
  • Budeš pomáhat při plánování a sestavování rozpočtu včetně analýzy návratnosti investic a informování o příjmech a nákladech.
  • Také budeš spolupracovat na auditech a kontrolovat správnost podkladů.
  • Nezbytnou součástí této role bude dodržování termínů pro uzávěrky a kontrola případných odchylek.
  • Čeká Tě také spolupráce na různých projektech, které nám pomáhají vylepšovat fungování našeho účetního oddělení, nuda tedy rozhodně nehrozí. :)

Co by Ti nemělo chybět?

  • Alespoň 5 let zkušeností v účetnictví, zkušenosti na podobné pozici v rámci velké mezinárodní společnosti.
  • Vynikající finanční a účetní dovednosti s dobrou znalostí českých účetních standardů.
  • Zkušenosti s analýzou finančních dat, včetně schopnosti kontrolovat, identifikovat a řešit nesrovnalosti.
  • Neměly by Ti chybět zkušenosti s tvorbou rozpočtu, plánováním a manažerským účetnictvím.
  • Důležitá je výborná komunikace napříč týmem i ostatními odděleními, nutností je výborná znalost češtiny/slovenštiny a angličtina na úrovni alespoň B1.
  • Neobejdeš se bez spolehlivosti, nezávislosti a proaktivního přístupu, překážky vnímáš jako výzvy a změny Ti nejsou cizí.

Co Ti nabízíme?

  • Budeš růst s námi a my s tebou. #NewChallenge
  • Nabízíme flexibilní pracovní dobu a možnost home office pro optimální vyvážení pracovního a soukromého života.
  • Čeká tě široký balíček zaměstnaneckých benefitů, včetně Pluxee Cafeterie – 1600 CZK měsíčně, po roce 2000 CZK, Multisport karty nebo zvýhodněného tarifu u T-Mobile nebo O2.
  • Můžeš se těšit na VIP ceny v Notinu a také na slevy u našich partnerů jako jsou Foodora, Samsung, Volkswagen, Infinit Maximus a další.
  • Máme 25 dnů dovolené a 2 sick days za rok.
  • Můžeš se vzdělávat pomocí platforem Seduo nebo LinkedIn Learning.
  • Týmového ducha posilujeme na spoustě firemních akcí a teambuildingových aktivit.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".