Tato pozice již není k dispozici.

Recepční pro Notino - brigáda

Jiné
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Notino
Notino

Pozice

Popis pozice

Jsme Notino, jednička mezi online prodejci beauty&health produktů v Evropě. Stále dynamicky rosteme, co se týče počtu Notino People, produktů, zemí, kde působíme, a také co se týče ročního obratu – miliardy eur ročně.

Proto hledáme někoho, kdo se připojí k našemu týmu Facility a stane se součástí týmu, který se stará o naše designové kanceláře a voňavé prodejny. Naši kolegové a kolegyně komunikují napříč společností a pracují na tom, aby se jak Notino People, tak naši zákaznici cítili v Notinu skvěle. Jestli máš reprezentativní vystupování, nehledáš stereotyp a chceš, aby každý den v práci vypadal úplně jinak než ten předchozí, pak jsi na správném místě! Proto neváhej a staň se první tváří Notina, kterou každý náš návštěvník spatří. :) Zní to jako ta pravá výzva? Pojďme probrat podrobnosti.

#NewJob, #NewMe :)

Co Tě u nás čeká a nemine?

  • Těšit se můžeš na spoustu různorodých činností – každý den narazíš na něco nového, takže nudu u nás určitě nenajdeš
  • Zajištění kompletní péče o recepci od A do Ž (vyřizování pošty, zajišťování kurýrních služeb, obsluha interních a externích meetingů vč. správy rezervací zasedacích místností, péče o firemní prostory i o návštěvy, zajištění cateringu, objednávání různých provozních drobností a kancelářských potřeb)
  • Budeš komunikovat se správou budovy či oddělením Facility, aby byl veškerý provoz našich kanceláří i po technické stránce co nejhladší
  • Zodpovědnost budeš mít také za čerpání budgetu recepce
  • V neposlední řadě budeš podporou (administrativní, psychickou,…) našich kolegů na BBP

Co by Ti nemělo chybět?

  • Očekáváme velkou samostatnost, proto je předchozí zkušenost v administrativě nebo na pozici recepční výhodou (ale nikoliv podmínkou).
  • Jsi časově flexibilní - zvládneš pracovat cca 20 hodin týdně.
  • Rozhodně musíš umět dobře anglicky, protože budeš v téměř denním kontaktu s partnery, kandidáty či zaměstnanci z celého světa.
  • Jsi prostě organizační typ – dokážeš si stanovit priority i v situaci, kdy máš řešit několik úkolů najednou nebo například naplánovat schůzky několika lidem současně tak, aby vše proběhlo naprosto hladce.
  • Zodpovědnost je Tvou silnou stránkou – potřebujeme se na Tebe spolehnout na 100 %, že o naše kolegy v Brně a obchodní partnery bude postaráno do posledního detailu.
  • V dynamickém prostředí se cítíš jako ryba ve vodě, v Notinu se prostě pořád něco děje.
  • Jako kreativní bytost, která dokáže s grácií vyřešit i zdánlivě neřešitelné požadavky – a že jich bude. :)
  • .. a stále s úsměvem na rtech, nepotrpíme si na přehnaně formální vystupování, ale je potřeba zachovat určitý standard.
  • Jako parťačku/parťáka, která rád/a pracuje v týmu - většinu doby na recepci nebudeš sama/sám.
  • V neposlední řadě bys měl/a mít také reprezentativní vzhled a vystupování – nemáme žádné specifické požadavky, ale chceme, aby setkání s Tebou na recepci bylo pro všechny příjemné.

A na co se můžeš těšit?

  • Na spolupráci se skvělými kolegyněmi na recepci a na Office manažerku Kris.
  • V celém Notinu panuje příjemná neformální a přátelská kultura, kterou si zamiluješ.
  • Každý tvůj den bude jiný než ty předchozí, naše pracovní prostředí je velmi rychlé a změny tu jsou víc než časté.
  • Bude na tebe čekat vyladěný adaptační plán.
  • Můžeš se spolehnout na silný brand značky Notino za zády.
  • Bude se ti moc dobře pracovat v krásných a promyšlených prostorech od Kyzlink Architects.