Tato pozice již není k dispozici.

PARTNERSHIPS SPECIALIST - SPORTS MANAGEMENT

Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

Omnicom Media Group

Pozice

Popis pozice

FUSE je samostatnou součástí skupiny Omnicom Media Group. Specializujeme se na contentovou reklamu, nestandardní komerční aktivity a obsah produkovaný na míru klientům. Soustřeďujeme se na kompletní servis a poradenství - od plánování unikátních aktivit, tvorby obsahu, implementace projektu, aktivace až po vyhodnocení. Vytváříme efektivní, inovativní a relevantní programová
a obsahová řešení pro značky se zaměřením na product placement, speciální akce, pořady na míru,  influencery, ale třeba i esportová partnerství a organizaci eventů. Snažíme se edukovat klienty a vytvářet pro ně koncepty, které jsou kompatibilní s principy udržitelnosti v oblastech jejich podnikání.  www.fuse.cz; www.omnicommediagroup.cz

Hlavním úkolem této pozice je propojit sportovní kluby, svazy a sportovce v České republice s firmami / potenciálními sponzory a najít oboustranně smysluplné a mediálně zajímavé komerční partnerství. To následně dovést do reality.

Reálně to znamená:

·         vyhledávat a oslovovat potenciální sponzory a porozumět jejich obchodním a marketingovým cílům

·         vyhledávat a oslovovat sportovní kluby, asociace a sportovce vhodné pro potenciální sponzorská partnerství

·         vymyslet a koordinovat koncepty jednotlivých partnerství a sponzorství (zejména mediální plnění a marketingové aktivace)

·         naplánovat a supervizovat realizace sponzorských projektů (vč. řízení lidí, času a rozpočtů),

·         účastnit se sponzorovaných akcích a dohlédnout na jejich hladký průběh

·         vyhodnotit úspěšnost projektů a prezentovat výsledky všem zúčastněným stranám

·         identifikovat oblasti pro růst a zlepšení

·         sledovat trendy, aktivitu konkurence a nové příležitosti

A co z toho?

Přispěješ svým dílem k tomu, aby se na české sportovní scéně dělaly zajímavé kampaně a sponzoringy, které podpoří sport a ukáží brandy z jiného úhlu pohledu.

Hezké a neformální kanceláře, do které to budeš mít z metra jenom minutu. Pokud ti nevyhovuje každodenní docházka do kanceláří, můžeme se domluvit na částečné práci z domova.

Když nepůjdeš na oběd s kolegy do jedné z mnoha okolních restaurací, můžeš si objednat krabičkový oběd od Pohlreicha nebo jiných (méně známých, ale stejně dobrých) dodavatelů. Nebo si můžeš svůj oběd ohřát v našem Chilluoutu, kde si k jídlu můžeš vzít i nealko pivo nebo džus. Pro kávomilce jsou k dispozici kávovary na přípravu espressa a v případně zájmu i chemex s výběrovou kávou. Pro ostatní máme na výběr z velkého množství čajů a horkou čokoládu.

Myslíme i na tvé zdraví. Každý den je k dispozici čerstvé ovoce i hodinová lekce cvičení v tělocvičně přímo v budově (jóga, posilování core, kruhový trénink…). Pravidelně také vyhlašujeme fitness výzvy za hodnotné ceny a proplácíme startovné na běžecké závody. Nabízíme i Multisportku s příspěvkem dle délky zaměstnání ve firmě.

Užiješ si dva týdny placeného celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené – když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend.

Také přispíváme na jídlo a proplácíme soukromé hovory.

Můžeš se přihlásit na různáš školení třeba na PowerPoint, Excel nebo asertivitu. A aby to bylo i o zábavě, pozveme tě na teambuildingy, oslavy narozenin, vánoční večírek, letní únikovku nebo tématické brunche.

Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej i na Instagramový profil (hledej OmnicomMediaGroup.cz). Nebo si třeba poslechni náš OMG podcast (https://open.spotify.com/show/6Zc8MFOfOWCsPfpGmfdaq2).

Líbíme se ti? Ozvi se nám a přilož CV/odkaz na LinkedIn. Těšíme se na setkání!

Požadavky na pozici

·         doložitelná pracovní zkušenost v oblasti sportovního managementu
(sportovní klub, asociace, agentura) a síť osobních kontaktů v rámci sportovního businessu / marketingu

·         zkušenost s accountskou pozicí a komunikací s klienty

·         znalost principů partnerského plnění, přípravy smluv a právního rámce obchodních partnerství, atd.

·         komunikativnost, tah na bránu a dobré vyjednávací schopnosti

·         proaktivita s velkou dávkou samostatnosti a touhou a schopností rozvíjet nové oblasti

·         časová flexibilita - nutná osobní účast i na víkendových či večerních eventech

·         zkušenost s projektovým řízením, time management, schopnost delegovat úkoly