Senior Key Account Manager - Moderní trh - mezinárodní FMCG spol.

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Orkla
Orkla

Pozice

Popis pozice

📌 Práce jako Senior Key Account Manager (SKAM) pro FMCG trh, nabízí jedinečnou příležitost stát se součástí dynamické společnosti s dlouholetou tradicí na trhu.

Jsme lídrem v oblasti potravinářství a spotřebního zboží, a jako KAM budete hrát klíčovou roli v budování a rozvoji vztahů s našimi nejdůležitějšími zákazníky. 👌

✨ Co vás čeká?

  • Budete zastupovat naši společnost u klíčových zákazníků a zajistíte, že veškeré naše prodejní činnosti budou v souladu se strategií a cíli společnosti.
  • Ponesete odpovědnost za prodej, rozvoj a posilování podílu na trhu u našich zákazníků.
  • Budete vyjednávat roční smlouvy a podmínky spolupráce, ať už jde o akce nebo dílčí dohody v průběhu roku.
  • Součástí vaší práce bude příprava a realizace promo akcí a prodejních aktivit napříč celou Českou republikou.
  • Postaráte se o veškeré prodejní činnosti směřující ke svěřeným zákazníkům.
  • Zastřešíte řešení, která budou odpovídat potřebám a přáním našich zákazníků.
  • Budete se podílet na in-store aktivitách, optimalizaci kategorií a úzce spolupracovat s oddělením Category managementu.
  • Zajistíte efektivní řešení stížností a reklamací od svěřených zákazníků.
  • Budete provádět pravidelné analýzy a reporty.

✨ Co je vaším klíčem k úspěchu?

  • Úspěšným se u nás stanete, pokud jste obchodník tělem i duší.
  • 3 - 5 let zkušeností na obdobné pozici v FMCG.
  • Jsme obchodně orientovaná společnost, proto je důležité "umět si to spočítat".
  • Jako správný SKAM musíte být skvělým diplomatem s vynikajícími komunikačními/vyjednávacími schopnostmi a to i v angličtině (minimálně na úrovni B2).
  • Umíte si stanovit priority a dodržovat klíčové termíny.
  • Zvládáte bez problémů více úkolů najednou.
  • Dalším významným faktorem je flexibilita, kreativita a spolehlivost.
  • Aktivně u nás využijete řidičský průkaz a pokročilé znalosti Excelu.

✨ Na co se u nás můžete těšit?

  • Možnost seberealizace v silném zázemí stabilní potravinářské společnosti se stoletou tradicí.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení včetně bonusové složky.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Služební automobil s možností využití i pro soukromé účely.
  • 25 dní dovolené (20 dní zákonné + 5 dní navíc).
  • Stravenky, kafeterie a možnost Multisport karty.
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office.
  • Možnost jazykového vzdělávání.
  • Produktové novinky.
  • Účast na firemních akcích.

📌 Přidejte se k nám a buďte součástí našeho týmu, kde vás čeká práce plná výzev i příležitostí!

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Auto i pro soukromé účely
  • Provize z prodeje
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost občasné práce z domova
  • Individuální rozvržení pracovní doby