(Junior) Analytik

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Bez dokladu o vzdělání
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
Power bi
Microsoft sql server
Powerpoint
Excel
Sql
+1

Publicis Groupe CZ

Pozice

Popis pozice

Popis

Skončil(a) jsi právě školu, nebo se zajímáš o data a chceš se jim věnovat profesně?

Tak to jsi u nás na správné adrese.

Jsme datově-analytické oddělení v mediální divizi Publicis Groupe. Naši kolegové využívají námi zpracovaná data a reporty pro pokročilé plánovaní mediálních kampaní, pro automatizované reportování průběhu kampaní a jejich vyhodnocení.

V reportingovém týmu hledáme posilu, která nám pomůže zpracovávat data a reporty, rozvíjet jejich automatizaci a vizuální stránku.

CO TĚ U NÁS ČEKÁ?

  • Práce s mediálními a reklamními daty, jejich kategorizace a čištění
  • Analýza dat a příprava reportů (Excel, Powerpoint, Tableau a další)
  • Příprava vizualizací a dashboardů pro interní použití i pro klienty pomocí BI platforem jako je Tableau nebo Power BI
  • Analýza cílových skupin a spotřebitelských trendů
  • Práce v prostředí specializovaných mediálních software či Microsoft SQL Server
  •  Naučíš se základní principy online & offline marketingu a základní orientaci v nástrojích, na kterých stojí náš reporting

Požadujeme

CO OČEKÁVÁME OD TEBE:

  • Vynikající znalosti MS Office (Excel, Powerpoint)
  • Schopnost analyzovat a vizualizovat data ve vhodné formě
  • Přesnost a smysl pro detail
  • Komunikační dovednosti ti nejsou cizí
  • Týmového ducha
  • Angličtinu ovládáš alespoň na úrovni B2
  • Znalost SQL nebo jiných databází je výhodou

Nabízíme

BENEFITY:

  • 3 dny My days a také organizujeme in-house dny zdraví.
  • Pokud onemocníš, doplatíme ti nemocenskou do sta procent (21 dní/rok).
  • Benefitní balíček, ze kterého si sám vybereš, co ti vyhovuje (po zkušebce, v hodnotě 15tis. Kč/rok).
  • Týmově i samostatně můžeš odjet pracovat nebo relaxovat na naši firemní chatu.
  • Rádi pomáháme, a tak má každý možnost využít dobrovolnický den.
  • Mobil s firemním tarifem a cokoliv co potřebuješ k práci.

Dveře do analytického nebe jsou otevřeny!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

  • Publicis Groupe CZ