Tato pozice již není k dispozici.

PPC Specialist - LEGO

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Bez dokladu o vzdělání

Publicis Groupe CZ

Pozice

Popis pozice

Popis

Aktuálně hledáme zkušeného PPC Specialistu, který by se připojil k našemu týmu a pomohl nám s řízením kampaní pro našeho významného klientaLEGO napříč několika trhy. Pokud máš chuť se neustále posouvat v oblasti performance marketingu, máš zápal a nebojíš se výzev, dost možná hledáme právě tebe! Publicis Groupe je komunikační agentura s více než 150 spokojenými klienty, kterým poskytujeme komplexní služby v oblasti digitálního marketingu, tvorby strategií a budování značky.

Co tě u nás čeká:

  • Starost o kampaně našich klientů od A do Z (spolupráce na návrhu strategie -> exekuce -> optimalizace -> vyhodnocení -> doporučení)
  • Pokročilá správa a vyhodnocování kampaní v reklamních systémech Google Ads, Sklik, Microsoft Ads, DV360. Možnost pracovat i s dalšími systémy jako Dotidot, Zbožové srovnávače Zboží/Heureka nebo Amazon Ads
  • Každodenní spolupráce s kolegy z různých oddělení v rámci projektových týmů
  • Péče o klienta, včetně konzultací a komunikace

Požadujeme

Co očekáváme:

  • Analytické myšlení, schopnost interpretovat data a aplikovat je do kampaní
  • Praktické zkušenosti se správou kampaní v reklamních systémech Google Ads, Sklik, Microsoft Ads. Znalost platformy DisplayVideo360 výhodou
  • Zodpovědný a spolehlivý přístup, co se řekne, to platí
  • Pečlivost a dodávání bezchybných výstupů
  • Znalost angličtiny na úrovni alespoň B2
  • Kreativitu a odvahu přicházet s novými nápady a postupy
  • Selský rozum

Nabízíme

Co ti můžeme nabídnout:

  • Možnost stát se součástí dynamického a inspirativního týmu
  • Systematický program vzdělávání a školení v oblasti marketingu
  • Příležitost spravovat kampaně pro velké globální klienty jako je LEGO
  • Práce na plný úvazek (flexibilita je jasná věc)
  • Služební notebook a telefon
  • Stravenky, Cafeteria
  • Kurzy angličtiny
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny My day
  • Motivační platové ohodnocení adekvátní k tvému výkonu
  • Kvalitní kávu a ovoce na pracovišti
  • Dog-friendly office

Pokud Vás naše nabídka zaujala a myslíš si, že bys mohl(a) být tím správným #matchem pro náš tým, zašli nám své CV. Těšíme se na konverzi!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".