Tato pozice již není k dispozici.

AI Dialog Designer

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Zajímá vás oblast konverzačního AI? Hledáme digitálního nadšence, který s námi bude rozvíjet textového a hlasového asistenta. Ve spolupráci s týmem Internet and Open Banking a Vídeňskou centrálou budete nejen formovat budoucnost moderního bankovnictví, ale přímo ovlivníte klientský zážitek milionů lidí.  Přidejte se k nám. U nás je to o vás.

Čemu se u nás budete věnovat?

  • Rozvoji virtuální asistentky RAIA.
  • Vytváření nových dialogů a zvyšování schopností asistentky RAIA.
  • Testování a vyhodnocování úspěšnosti enginu s důrazem na klientskou zkušenost.
  • Zlepšování understandingu modelu (tvorba a doučování intentů a tvorba entit).
  • Evoluci modelu RAIA  z rule based  na LLM engine.
  • Učení se základům promt engineeringu a přípravě zdrojového datového korpusu.
  • Spolupráci na dalších projektech v oblasti Digital Banking.

Pozice vám sedne, pokud:

  • Jste technologicky orientovaný a komunikačně zdatný člověk.
  • Máte silný cit pro customer care a klientské potřeby.
  • Nutností je perfektní čeština a základní znalost lingvistiky.
  • Máte zkušenost s NLP/NLU řešeními např. Rasa, Watson, Dialog Flow, Microsoft Luise.
  • Zajímáte se o problematiku LLM a generativního AI.
  • Jste schopni přetvořit business zadání v realizaci s využitím LLM nebo rule based modelu.
  • Výhodou je základní znalost Python kódovaní, YAML nebo podobný jazyk, SSML tagy.

Na co se můžete těšit?

  • Inspirativní prostředí seniorního týmu a zároveň velmi přátelská, neformální atmosféra.
  • Benefity si uzpůsobíte na míru a kromě klasiky (příspěvek na penzijní a životní pojištění, stravenky, multisportka) máte jako člen Raiffky nespočet slev u partnerských společností (Benzina, MOL, 02, Vodafone, České dráhy a další). Z jiného soudku například masáže, firemní školka, on-line služba uLékaře.cz nebo volně přístupné know-how od našich odborníků, jak investovat.
  • Do začátku 5 týdnů dovolené, 3 free days a 4 dny studijního volna. Loajality si vážíme a odpracované roky odměňujeme dalšími dny volna navíc. Po 5 letech si můžete během jednoho roku užít dodatečné 2 dny volna a dalších 10 tzv. „restart days“. A to jsme ještě nezahrnuli další volno na speciální životní příležitosti. O své zaměstnance se staráme.
  • Kanceláře máme ve výškové budově CityTower (14. patro) s krásným výhledem na Prahu.

Ozvěte se nám. Rádi se s vámi potkáme a zodpovíme všechny vaše otázky. Výběr je vzájemný, jde o to, co nejlépe se poznat.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Provize z prodeje
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Firemní akce
  • Možnost delšího neplaceného volna
  • Profesní/osobní kouč

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".