SAP & E-business specialista/-tka

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
On-line školení
Sap

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Jsme divize Digital Industries společnosti Siemens a určujeme trendy a směr vývoje v oblasti digitalizace a automatizace průmyslových procesů. Nabízíme unikátní řešení z koncepce Průmysl 4.0, chytré technologie a řešení.

Do našeho e-business týmu hledáme klíčového SAP experta, který nám pomůže s administrací a dalším rozvojem našeho ERP systému. Dále pak bude mít na starosti B2B elektronický obchod jako je EDI, SiePortal (elektronický obchod Siemens) a ERP2Mall.
V této roli budete v úzké spolupráci s ostatními odděleními a budete zpracovávat jejich požadavky a implementovat je do systému SAP. Součástí této pozice je také monitoring a analýza stávajících interních procesů za účelem jejich optimalizace a vylepšení.

Jste připraveni odemknout svůj plný potenciál?

Přidejte se k nám!

Co bude Vaší náplní práce?

SAP:

  • Analyzovat stávající obchodní procesy a identifikovat oblasti pro zlepšení.
  • Spolupracovat se zúčastněnými stranami při navrhování a zavádění zefektivněných procesů v rámci systému SAP. pro divizi Digital Industries v regionu ČR
  • Konfigurace řešení SAP pro splnění obchodních požadavků a zvýšení výkonu systému.
  • Řízení projektů implementace změn od definice požadavků a jejich specifikace po implementaci a testování v systému.
  • Správa požadavků na změny (change requests) v rámci příslušných aplikací.
  • Zajištění bezproblémového chodu systému a testování systému.
  • Odstraňování a včasné řešení technických problémů v systému.
  • Spolupráce s podporou SAP při řešení složitějších technických problémů.
  • Dohlížení na migraci a validaci dat a datovou kvalitu v systému
  • Zajištění integrace systému SAP do ostatních aplikací a systémů.
  • Zajištění školení pro koncové uživatele.
  • Tvorba dokumentace pro konfigurace systému, procesy a postupy.

E-business:

  • Správa webového tržiště/elektronického obchodu pro region ČR a lokalizace obsahu (SiePortal)
  • Nastavování EDI komunikace se zákazníky
  • Generování dat ETIM pro obchodní partnery a distributory
  • Správa rozhraní pro elektronické objednávky (ERP2Mall)

Těšit se můžete zejména na:

  • Zázemí mezinárodního koncernu Siemens
  • Přístup k nejmodernějším technologiím a práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků
  • Možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě
  • Propracovaný systém firemního vzdělávání

Čím nás zaujmete?

  • Znalostí modulů SAP relevantních pro e-business (např. SAP SD, SAP MM) nebo obdobným transakčním systémem.
  • Prokazatelnou zkušeností s implementací a správou e-business řešení SAP.
  • Plynulou znalostí anglického jazyka.
  • Zkušenostmi s řízením projektů (SAP nebo jiné) včetně plánování, realizace a monitorování.
  • Silnými analytickými schopnostmi, vynikajícími organizačními dovednostmi a smyslem pro detail.

Také nabízíme!

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, home office a firemní mateřská škola pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • Individuální rozpočet ve výši min. 24 000 Kč v cafeterii, který můžete proměnit v kombinaci až 8 dnů dovolené navíc, využití jako bodů v cafeterie nebo jako příspěvek do důchodového a / nebo životního pojištění
  • E-stravenková karta - můžete použít k platbě potravin v obchodech
  • Možnost stát se akcionářem společnosti Siemens a získat akcie zdarma
  • Různé slevy a nabídky – výhodnější tarify, produkty značky Siemens aj.

Společnost Siemens je zaměstnavatelem podporujícím rovné příležitosti. Zasazujeme se o rovné pracovní příležitosti bez ohledu na rasu, barvu pleti, původ, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci, věk, občanství, rodinný stav, zdravotní postižení nebo genderovou identitu. Jsme odhodláni vytvořit tým, který bude reprezentovat nejrůznější prostředí, perspektivy a dovednosti. Prosaďte se v našem zajímavém světě u Siemensu a dozvíte se více: www.siemens.com

Benefits

  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
    1. plat
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Dovolená více než 5 týdnů

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".