EHS SAFETY LEADER

Plný úvazek
Trutnov
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 1 rok

TE Connectivity Trutnov

Pozice

Popis pozice

  • Analýza rizik: Provádění analýz rizik a identifikace potenciálních bezpečnostních nebezpečí výrobních procesů včetně návrhů opatření

  • Zastřešení programů pro technickou bezpečnost strojů, bezpečnou údržbu (LoTo)

  • Zavádění programů v oblasti BOZP: Návrh a zavádění interních předpisů BOZP dle požadavků naší korporace (například motorové vozíky, bezpečnost ve skladu).

  • Školení a osvěta: Organizace školení zaměstnanců ohledně bezpečnostních postupů a směrnic, a podpora rozvoje bezpečnostní kultury.

  • Incident management: Řízení a vyšetřování bezpečnostních incidentů, identifikace příčin a navrhování preventivních opatření pro jejich zabránění v budoucnu.

  • Sledování a auditování: Pravidelné sledování a auditování dodržování bezpečnostních standardů a předpisů.

  • BCP a CMP: Budete mít na starost celý proces krizového řízení v závodě (Business continuity a Crisis management)

Požadavky na pozici

  • Zkušenosti v oblasti BOZP ve výrobním prostředí.

  • Znalost právních předpisů týkajících se bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

  • Analytické a problémové řešení schopnosti.

  • Silné komunikační dovednosti a schopnost pracovat v týmu.

  • Osoba odborně způsobilá BOZP dle Zákona č. 309/2006 Sb.

  • Komunikativní znalost českého a anglického jazyka (prezentace, cally, e-maily)