Seřizovač/ka plastikářské výroby

Plný úvazek
Trutnov
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců

TE Connectivity Trutnov

Pozice

Popis pozice

  • Zajišťovat plynulý chod výroby našich produktů - teplem smrštitelných tub.

  • Udržovat a seřizovat výrobní linky, včetně rychlého odstraňování drobných poruch.

  • Kontrolovat výsledné produkty a zodpovídat za jejich kvalitu, aby splňovaly vysoké standardy.

  • Pracovat v nepřetržitém provozu, aby výroba mohla neustále běžet.

Požadavky na pozici

  • Středoškolské nebo odborné vzdělání, ideálně v technickém oboru

  • Výhodou je předchozí zkušenost z výrobního prostředí

  • Šikovné ruce a chcete se neustále zlepšovat

  • Smysl pro detail, pečlivost a zodpovědnost máte v krvi

Proces náboru

Náš náborový proces má několik kroků:

  • Ozveme se vám ohledně vašeho životopisu.

  • Pokud se vzájemně domluvíme, potkáme se na pohovoru u nás ve firmě. Zde si projdete celou naši výrobu, představíme vám naši firmu jako zaměstnavatele a na individuálních pohovorech se potkáte s vaším možným budoucím vedoucím.

  • Po vyhodnocení pohovoru se vám ozveme, zda chemie zafungovala a hodíte se nám do týmu.

Těšíme se na vás!