Tato pozice již není k dispozici.

Specialista/ka zákaznických služeb / Customer Service Specialist

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
Sap
Excel

ORLEN Unipetrol

Pozice

Popis pozice

Máme pro Vás dobrých důvodů, proč začít svou novou a lepší kariéru právě v ORLEN Unipetrol!

Zaměstnání u nás je jistota, jsme jediným zpracovatelem ropy v České Republice, jelikož patříme do kritické infrastruktury českého státu, musíme tak vyrábět pohonné hmoty nepřetržitě. Jsme jedním z nejtradičnějších zaměstnavatelů v regionu a na trhu úspěšně působíme již více než 80 let.

Bezkonkurenční benefity: 13.mzda, roční osobní bonus, sleva na pohonné hmoty, poukazy do Premiere Cinemas (Teplice, Praha, Olomouc), odměna za doporučení 20 000 Kč, příspěvek až 8 200 Kč na každé dítě na dětskou rekreaci, 150 Kč stravenka/denně, Multisport karta jen za 275 Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění, Edenred Benefits, vstupy zdarma například do Zoo, na jednotlivá utkání HC VERVY Litvínov a do Aquapalace Čestlice. Nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní produkty (pohonné hmoty) a řada dalších.

Něco málo o nás.

Jsme jediný zpracovatel ropy v ČR, největší výrobce plastu a vlastník největší sítě čerpacích stanic ORLEN. Náš tým v tuzemsku tvoří téměř 6000 kolegů a kolegyň a jsme největším zaměstnavatelem v Ústeckém kraji. Jsme také vlastníkem hokejového klubu HC Verva Litvínov.

Co Vás čeká na nové pozici?

  • Práce v oddělení Zákaznického servisu pro velkoobchod paliv, kde řešíme prodejní činnosti související s dodávkami pohonných hmot.
  • Zpracování objednávek pro tuzemský i zahraniční trh.
  • Příprava podkladů k fakturaci a vystavování daňových dokladů.
  • Čeká Vás komunikace s našimi zákazníky.
  • Spolupráce s ostatními členy našeho týmu i s dalšími odděleními v rámci společnosti.

Co budete potřebovat k úspěchu?

  • Schopnost pracovat v týmu, ale zároveň se nebát řešit úkoly samostatně.
  • Prozákaznický přístup, dobré komunikační dovednosti a pečlivost.
  • Znalost MS Office, zejména MS Excel je nezbytností.
  • Znalost SAP výhodou.
  • Zkušenost z prostředí zákaznického oddělení se Vám bude hodit, není však podmínkou.
  • Anglický jazyk na základní úrovni uvítáme.

Pracovní doba: Pružná od pondělí do pátku v rozsahu 37,5 hodin týdně
Místo výkonu práce: Praha
Datum nástupu: dohodou

Zaujala Vás pozice? Neváhejte se nám ozvat, pošlete svůj strukturovaný životopis a pár slov o sobě přímo sem do přílohy.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
    1. plat

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".