Tato pozice již není k dispozici.

Financial Controller / FP&A Analyst

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Bakalářský stupeň vzdělání
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
Excel
Power bi
Sql

Zásilkovna
Zásilkovna

Pozice

Popis pozice

Do Packeta Group hledáme specialistu na finanční controlling a plánování.

Jsi analytický myslitel s vášní pro čísla a strategii? Účetní a reportovací problematika Ti není cizí? Máš zkušenosti s finančním modelováním a předpovídáním?

Pak bys mohl být naším ideálním kandidátem na pozici Financial Controller/FP&A Analyst

Co Tě u nás čeká?

  • zajištění měsíční a roční závěrky svěřených středisek a entit v rámci skupiny Packeta
  • proces budgetingu a forecastingu
  • pravidelná komunikace s vedoucími středisek a finančními týmy v rámci skupiny
  • nastavení a správa střediskového účetnictví
  • pravidelné komentování výsledků v porovnání s plánem a minulým rokem
  • nastavení a údržba správného mapingu výsledovky/rozvahy a zajištění přesného reportingu
  • zodpovědnost za kvalitu a analýzu účetních dat
  • partnering při auditu společnosti
  • účast na finančních projektech společnosti – přechod na nový ERP systém, nastavení plánovacího prostředí

Co bys měl/a mít a znát?

  • relevantní praxe v auditu, controllingu či FP&A
  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost finančního a manažerského účetnictví
  • pokročilé dovednosti v MS Office Excel; znalost SQL, VBA či Power BI výhodou
  • AJ znalost na úrovni min. B2
  • silné analytické schopnosti a práce s velkými daty
  • řádné komunikační schopnosti pro jednání s vlastníky rozpočtu
  • proaktivní přístup a flexibilita
  • samostatnost a spolehlivost

 Co Ti můžeme nabídnout?

  • nástup možný ihned
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • stravenky 130 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • notebook a mobilní telefon
  • flexibilní pracovní dobu
  • referral bonus
  • možnost profesního vzdělávání a rozvoje
  • jazykové kurzy na pracovišti a v pracovní době
  • kávu, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • možnost Multisport karty
  • služby Zásilkovny Mezi námi pro soukromé účely za výhodnou cenu
  • firemní akce
  • pracoviště v blízkosti Českomoravské/Palmovky (trasa B)

Požadavky na pozici

relevantní praxe v auditu, controllingu či FP&A, VŠ vzdělání ekonomického směru, znalost finančního a manažerského účetnictví, pokročilé dovednosti v MS Office Excel; znalost SQL, VBA či Power BI výhodou, AJ znalost na úrovni min. B2, silné analytické schopnosti a práce s velkými daty, řádné komunikační schopnosti pro jednání s vlastníky rozpočtu, proaktivní přístup a flexibilita, samostatnost a spolehlivost

Proces náboru

Zaujali jsme Tě? Pošli nám životopis.

Chceme Tě poznat. Když budeme mít pocit, že se Ti u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".