Tato pozice již není k dispozici.

Pracovník výdejního místa

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Zásilkovna
Zásilkovna

Pozice

Popis pozice

Do týmu zaměstnanců, který se nám stará o výdejní místo v Praze v Hostivaři, uvítáme novou kolegyni či kolegu na pozici Pracovník výdejního místa. Hledáme fajn člověka na hlavní pracovní poměr - 12 hodinové směny v režimu krátký / dlouhý týden. Jestli chceš nastartovat svoji kariéru ve velké a úspěšné společnosti, nebojíš se komunikovat a mezi lidmi se cítíš jako ryba ve vodě, pak je to pozice jako ušitá právě pro Tebe!

Co u nás budeš dělat:

  • komunikovat s koncovými zákazníky
  • přijímat a vydávat zásilky
  • samostatně řešit dotazy a reklamace ohledně zásilek či služeb
  • pracovat s platebním terminálem či hotovostí
  • zajišťovat drobné administrativní úkony spojené s chodem výdejního místa

Co bys měl mít nebo umět:

  • měl bys umět velmi dobře komunikovat
  • být příjemný a nápomocný našim zákazníkům
  • být přátelský ke svým kolegům a myslet týmově
  • mít základní znalost práce na počítači
  • středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
  • čistý trestní rejstřík

Co Ti můžeme nabídnout:

  • práci na hlavní pracovní poměr v příjemném kolektivu
  • rozvržení pracovní doby PO - NE, krátký - dlouhý týden, 12 hodin / den
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • stravenky v hodnotě 130 Kč na den, které plně hradíme
  • cafeterie
  • možnost Multisport karty
  • využití služeb Zásilkovny za zvýhodněnou cenu

Zaujali jsme Tě? Pošli nám svůj životopis, velmi rádi Tě poznáme.

Požadavky na pozici

Komunikativnost, příjemné vystupování a přátelský přístup ke kolegům

Proces náboru

Jednokolové výběrové řízení

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".