Tato pozice již není k dispozici.

Nákupčí / Purchaser

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Zásilkovna
Zásilkovna

Pozice

Popis pozice

Packeta Group hledáme dynamického kolegu/kolegyni na pozici Purchaser.

Výborné komunikační schopnosti, cílevědomost a schopnost prosadit se jsou na této pozici jednoznačně vítány :-) Pokud se chceš přidat ke stabilní společnosti a vyhovuje Ti dynamické pracovní prostředí, budeme rádi, když nám pošleš svůj životopis.

Náplň práce:

  • zpracování interních požadavků na nákup do objednávky a předání dodavateli
  • komunikace s dodavateli ve věci konkrétních obchodních případů
  • zadávání poptávek dodavatelům a následná kontrola nabídek, zda splňují veškeré standardy a odpovídají internímu požadavku
  • vyhledávání nových nákupních příležitostí a alternativních dodavatelů – průzkum trhu
  • vedení přidělených nákupních projektů a související reporting
  • analýza rizik v rámci dodavatelského řetězce
  • orientace na úspory a efektivní nákup
  • příprava požadovaných reportů pro vybrané oblasti
  • podpora v rámci reklamačních řízení
  • zajištění souladu s firemními zásadami a postupy
  • zajištění transparentnosti veškerých nákupních aktivit
  • práce s ERP společnosti – MS Dynamics 365 Finance

Co bys měl/a mít a znát?

  • ukončené SŠ vzdělání
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • zodpovědnost, samostatnost a flexibilita
  • uživatelská znalost a aktivní využívání MS Office (především Excel a Word) a ERP

Co Ti můžeme nabídnout?

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • stravenky 130 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • flexibilní rozvržení pracovní doby
  • možnost Home Office
  • občerstvení - káva, čaj a ovoce na pracovišti
  • možnost využití služby Mezi námi k osobním účelům za výhodnou cenu
  • možnost Multisport karty
  • školení, vzdělávání a jazykové kurzy na pracovišti v pracovní době
  • neformální atmosféru a žádný dress code :-)
  • nástup možný ihned

Požadavky na pozici

ukončené SŠ vzdělání, výborné komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita, uživatelská znalost a aktivní využívání MS Office (především Excel a Word) a ERP

Proces náboru

Zaujali jsme Tě? Pošli nám životopis.

Chceme Tě poznat. Když budeme mít pocit, že se Ti u nás bude líbit, setkáme se osobně.