Tato pozice již není k dispozici.

Senior Procurement Specialist

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
Excel

Zásilkovna
Zásilkovna

Pozice

Popis pozice

Packeta Group hledá nového zaměstnance na pozici  Senior Procurement Specialist. Na této pozici budeš zodpovědný za řízení jednotlivých nákupních projektů s důrazem na kvalitu a transparentnost. Hledáme člověka s velkým smyslem pro zodpovědnost, který umí pracovat v týmu i samostatně a ovládá dobře angličtinu. Předchozí zkušenosti na obdobné pozici považujeme za nezbytné. Pokud se chceš se přidat k velké a stabilní společnosti, vyhovuje Ti dynamické pracovní prostředí, budeme rádi, když se přidáš do týmu.

Co Tě u nás čeká?

  • strategický nákup (sourcing) určených komodit; Logistics, IT, Professional Services
  • vedení procesu výběrových řízení (RFx)
  •  spolupráce s interními zákazníky, tvorba nákupních strategií (buy-in, Stakeholder Management)
  • spolupráce s ostatními funkcemi společnosti (FP&A, Contolling, Legal, PM, atd)
  • aktivní komunikace s dodavateli v Čechách i zahraničí (Supplier Relationship Management)
  • průzkum trhu, alternativních dodavatelů, kontinuální analýza a optimalizace nákladů & procesů
  • denní spolupráce s členy operativního nákupu, podpora a práce s ERP (zkušenost s MS Dynamics 365 Finance výhodou nikoliv podmínkou)
  • spolupráce s celým týmem Procurementu v oblasti lokálních i mezinárodních nákupních projektů a souvisejícího reportingu
  • analýza rizik v rámci dodavatelského řetězce a návrhu jejich mitigace
  • orientace na výsledek, efektivní a výhodný nákup (good value for money)
  • reporting určených komodit
  • zajištění souladu s firemními zásadami a politikami

Co bys měl/a mít a znát?

  • ukončené VŠ vzdělání
  • min. 3letá prokazatelná zkušenost se strategickým nákupem
  • komunikativní úroveň AJ – slovem a písmem (schopnost vést výběrové řízení a vyjednávání)
  • velmi dobré vyjednávací schopnosti
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • zodpovědnost, samostatnost a flexibilita
  • uživatelská znalost a aktivní využívání MS Office (především Excel a Word)

Co Ti můžeme nabídnout?

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • stravenky 130 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • flexibilní rozvržení pracovní doby
  • možnost Home Office
  • občerstvení - káva, čaj a ovoce na pracovišti
  • možnost využití služby Mezi námi k osobním účelům za výhodnou cenu
  • možnost Multisport karty
  • školení, vzdělávání a jazykové kurzy na pracovišti v pracovní době
  • neformální atmosféru a žádný dress code :-)
  • nástup možný ihned

Požadavky na pozici

ukončené VŠ vzdělání, min. 3letá prokazatelná zkušenost se strategickým nákupem, komunikativní úroveň AJ – slovem a písmem (schopnost vést výběrové řízení a vyjednávání),velmi dobré vyjednávací schopnosti, dobré komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita, uživatelská znalost a aktivní využívání MS Office (především Excel a Word)

Proces náboru

Pokud jsme Tě zaujali, budeme rádi, když nám pošleš svůj životopis. S vybranými uchazeči se pak rádi potkáme osobně.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".