Research Executive

Job summary
Permanent contract
Prague
Salary: Not specified
No remote work
Skills & expertise
Outlook
Excel
Powerpoint

 Kantar Global Research Centre

Interested in this job?

Questions and answers about the job

The position

Job description

Jste unaveni nudnými reklamami? Věříte v sílu značek? Láká vás svět reklamy a chcete mu rozumět do detailu? Nebo již máte nějaké zkušenosti s analýzou a chcete sdílet své znalosti a pomáhat předním značkám zlepšovat jejich postavení na trhu? Rádi bychom posílili náš tým Research Executives v našem Kantar Global Research Centre. Tak se pojďme spojit!

Global Research Centre (GRC) je projektové a analytické centrum, které je součástí společnosti Kantar – světového lídra v oblasti marketingových dat a analýz. Více než 30 000 našich zaměstnanců ve více než 100 zemích pomáhá našim mezinárodním klientům pochopit lidi a inspirovat růst. Spolupracujeme s některými z největších značek na světě v různých výzkumných oblastech, včetně účinnosti reklamy, zdraví značky a veřejného mínění. Chcete-li se o nás dozvědět více, podívejte se na odkazy níže.

Náš tým GRC: https://www.welcometothejungle.com/en/companies/global-research-center

CO BUDETE DĚLAT?

Jako začátečník v analytickém světě, začnete s jednoduchými úkoly v oblasti návrhu a realizace mezinárodních výzkumných projektů trhu, obdržíte komplexní školení a stanete se opravdovým odborníkem přibližně za jeden rok. To zahrnuje:

  • Pochopení obchodních potřeb klientů, jejich strategie a lokální tržní kultury
  • Návrh a plánování výzkumu, příprava dotazníků podle požadavků klienta
  • Instruktáž dodavatelů ohledně požadavků na zpracování dat, komunikace se zainteresovanými stranami
  • Spolupráce s ostatními týmy společnosti Kantar, koordinace procesů, řešení problémů a hledání řešení
  • Interpretace výsledků průzkumů, prezentace klíčových zjištění, poskytování doporučení pro optimalizaci reklam a strategie značky na základě výsledků výzkumu
  • Aktivní spolupráce s klíčovými odborníky GRC na neustálém zlepšování a rozvoji procesů

KOHO HLEDÁME…

Uvítáme zkušené kandidáty, ale také čerstvé absolventy, kteří sdílejí naši zvědavost ohledně reklamy a výkonnosti značek. Máme velmi dobrý a efektivní školicí program, robustní znalostní základnu a podpůrnou síť specialistů, kteří jsou vždy připraveni vám pomoci, a poskytneme vám veškerá potřebná školení.

Hledáme kandidáty s:

  • Bakalářským (nebo ekvivalentním/vyšším) vzděláním. Vzdělání v oblasti marketingu, statistiky, sociologie nebo psychologie je velkou výhodou, ale není podmínkou
  • Pohodlím při interpretaci dat v tabulkách a grafech (samozřejmě s náležitým školením)
  • Výbornými profesionálními komunikačními dovednostmi v angličtině (slovem i písmem), čeština je výhodou
  • Uživatelskými znalostmi MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Schopností stanovování priorit a důrazem na detail, schopností zvládat více úkolů a dokončit práci
  • Pohodlím s nejistotou, inovacemi a změnami, snahou o neustálé zlepšování
  • Otevřeností a kulturní citlivostí v multikulturním prostředí

Pokud vás tabulky a grafy děsí a necítíte se dobře se změnami, pravděpodobně to není role pro vás.

Co dalšího nabízíme:

  • Širokou škálu globálních projektů, na kterých pracujeme s největšími značkami světa
  • Energický, otevřený, rozmanitý a multikulturní tým v Praze (z více než 40 zemí)
  • Dynamickou kariérní dráhu, velmi solidní školení, rychlý profesní růst a rozvoj
  • Hybridní pracovní model 25 dní dovolené + 2 placené dny na dobrovolnickou činnost
  • Duševní zdravotní péči pro zaměstnance a členy rodiny
  • Moderní kancelář v jednom z nejnovějších WPP kampusů v centru Prahy
  • Lekce jógy dvakrát týdně
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Nástroje pro učení a neustálý rozvoj (LinkedIn learning, Workday learning)

Pokud vám to zní jako ideální pozice, přihlaste se nyní a přidejte se k nám!

Want to know more?

These job openings might interest you!

These companies are also recruiting for the position of “Marketing Strategy and Planning”.