Táto pozícia už nie je k dispozícii.

BRIGÁDA - PÉČE O KLIENTY GENERALI PENZIJNÍ SPOLEČNOSTI

Zmluva na dobu určitú
Brno
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Jsi aktivní, snažíš se za každé situace chovat zodpovědně a záleží ti na budoucnosti ostatních?
Hledáš dlouhodobou brigádu, která ti umožní rozvoj obchodních a komunikačních dovedností?
Chceš pracovat s našimi klienty a jejich financemi? Přidej se do našeho týmu!

Co u nás budeš dělat?

  • Telefonicky kontaktovat naše klienty s důležitými informacemi ohledně jejich stávajícího penzijního spoření (telefonování probíhá z našeho telefonního čísla a tarifu)
  • Aktivně je informovat o možnostech, jak vylepšit smlouvu či nepřicházet o benefity, které jim penzijní spoření nabízí
  • Zpracovávat podklady od klientů na PC a pracovat s interními systémy

Kdo jsi?

  • Baví tě povídat si s lidmi a máš zájem jim vysvětlit, jak důležité je myslet na svou budoucnost
  • Máš maturitu
  • Chceš se rozvíjet nejen osobnostně, ale i kariérně
  • Hledáš brigádu s možností dlouhodobé spolupráce
  • Je pro tebe dostupná lokalita Brno nebo Pardubice

Proč zvolit brigádu právě u nás?

  • Směny si volíš každý týden dle svých časových možností (ve všední dny v čase 8-17 hod., po zapracování až do 19 hod.), můžeš pracovat třeba i jen 12 hodin týdně
  • Mzda je vyplácená dle odvedeného výkonu, garantujeme ti však minimálně 130 Kč/hod.
  • Bonusový systém: stravenkový paušál v hodnotě 107 Kč i za krátkou směnu
  • Získáš pracovní zkušenosti v silné a moderní společnosti
  • Nadstandardně tě zaškolíme na komunikační a odborné dovednosti - naučíš se rychle, pohotově a správně reagovat na různé komunikační situace
  • Vyzkoušíš si práci v pojišťovnictví a obchodu
  • Máme zájem o dlouhodobou spolupráci - umožníme ti kariérní postup a rozvoj v rámci skupiny Generali
  • Navíc ti pomůžeme s rozvojem a zlepšováním sama sebe, což oceníš po celý život

Doplňující informace

  • Nástup a školení: 1. 6. 2024
  • Smlouva: Dohoda o provedení práce
  • Místo výkonu práce: Brno - Královo Pole, Pardubice - třída Míru

Obsazujeme více pracovních pozic - klidně tedy můžeš doporučit brigádu svým známým a chodit na ni společně!
Pokud o pozici zatím jen přemýšlíš, přihlas se - rádi tvé otázky zodpovíme telefonicky ještě před účastí na případném pohovoru. Následně si u online videopohovoru přátelsky popovídáme o možnostech, které tě u nás čekají. Těšíme se!

Chcete sa dozvedieť viac?