Trainee pro údržbu vlaků Leo Express

Čiastočný úväzok
Letohrad
Plat: Neuvedené
Dátum nástupu: 31. júla 2024
Niekoľko dní doma

Leo Express
Leo Express

Máte záujem o túto ponuku?

Otázky a odpovede ohľadne ponuky

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Hledáme nového člena týmu Údržby, který se bude podílet na zajištění správného chodu našeho technického oddělení. Pokud se zajímáš o vlakovou dopravu a chceš získat cenné zkušenosti v tomto odvětví, tak hledáme právě Tebe!

Náplň práce

  • Pomoc při komandování pracovníků údržby.

  • Komunikace s dodavateli (nákup, reklamace, kontrola plnění smluv).

  • Spolupráce na dodržování a tvoření norem v rámci údržby.

  • Management náhradních dílů.

  • Evidence a administrativní kontrola vozového parku Leo Express.

  • Reporting dat z vlakové údržby.

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Praxi, kterou Ti škola nedá.

  • Kredity na cestování našimi vlaky a autobusy.

  • Časovou flexibilitu, přizpůsobíme se Tvému rozvrhu.

  • Ideální start kariéry při studiu.

  • Časem možnost přechodu na plný úvazek.

Preferované skúsenosti

Tvoje předpoklady:

  • Studuješ technicky nebo ekonomicky zaměřený obor na VŠ.

  • Máš za sebou jeden až dva ročníky bakalářského studia.

  • Nebojíš se postavit problémům samostatně a zvládneš komunikovat v rámci malého týmu.

  • Jsi spolehlivý/á a vždy dotahuješ věci do konce.

  • Máš komunikativní angličtinu (další jazyk bude výhodou).

Chcete sa dozvedieť viac?