Senior Spring Boot Developer

Shrnutí práce
Plný úvazek
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
Java
Hibernate
Helm
Nosql
Openapi
+11

AIS Servis
AIS Servis

Pozice

Popis pozice

V AIS Servis společně měníme digitální DNA pojišťoven. Aby mohly pojišťovny lépe reagovat na potřeby klientů, rychleji pomáhat s plněním, nebo třeba efektivněji uzavírat nové pojistky. Vyvíjíme vše od core systémů, přes produktové aplikace až k online kalkulačkám. Zároveň se snažíme navrhovat nová inovativní řešení, která by se pojišťovnám mohla hodit a usnadnit tak práci opravdu spoustě lidí.

Půjdeš do toho s námi?

Zkušeného Spring Boot developera hledáme do menšího týmu BE Java vývojářů pro vývoj interního frameworku.

Co to bude obnášet?

  • Rozvoj backendového frameworku na bázi SpringBoot

  • Rozvoj starter modulů pro OpenAPI, JPA, Kafka, Testing, Logging, Tracing, etc.

  • Vývoj nových modulů frameworku dle potřeb vývojových týmů

  • Vývoj sdílených mikroslužeb (common services)

  • Očekává se samostatný tvořivý přístup při návrhu nových modulů nebo nových features stávajících modulů

  • Předpokladem pro tuto pozici je znalost nových technologií a konceptů pro jejich použití ve frameworku

Požadavky na pozici

  • Java s použitím SpringBoot a Maven - min. 4 roky

  • Znalost mikroservisní architektury (praktické zkušenosti s vývojem mikroslužeb výhodou)

  • Znalost Kafka a Kafka streams (praktické zkušenosti s Kafkou výhodou)

  • Zkušenosti s JPA / Hibernate

  • Zkušenosti s používáním REST API (OpenAPI)

  • Zkušenosti s kontejnerizačními platformami Docker, Kubernetes

  • Zkušenosti s DevOps nástroji GitLab CI/CD, Helm, ArgoCD výhodou

  • Práce s relační databází (ideálně MS SQL) a NoSQL (ideálně MongoDB) výhodou

  • Zkušenosti s Camunda / Zeebee výhodou

  • Zkušenosti s testováním (JUnit5) a s použitím TestContainers výhodou

No a co za to? :)

  • Stimulující pracovní prostředí: Budeš pracovat v týmu nadšených profesionálů, kteří ti se vším rádi pomohou

  • Růst a rozvoj: ať už přímo v týmu, nebo v rámci benefitů jako takových – vždy budeš mít možnost se naučit něco nového

  • Flexibilní pracovní podmínky: Nabízíme možnost práce z domova a flexibilní pracovní dobu.

  • Nadstandardní balíček benefitů (například neomezené cestovní pojištění, příspěvek na penzijní a životní pojištění, zlepšené podmínky pro hypoteční úvěr a další)

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".