Klientský pracovník, Praha 5, Smíchov

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká pošta
Česká pošta

Pozice

Popis pozice

Ahoj, jsem Jitka z pobočky na Smíchově 🙋.

Právě teď k nám hledáme kolegyni nebo kolegu, který má vzdělání s maturitou, jelikož ta je u nás nezbytná pro získání povinných certifikací. Můžete být i čerstvý absolvent, vše vás naučíme. Protože budete pracovat s penězi a ceninami, potřebujete také čistý trestní rejstřík. Umíte pracovat na PC, ale co hlavně, baví vás komunikace s lidmi stejně tak, jako mě.

Já a moji kolegové čerpáme super benefity jako…

  • stravenkový paušál a možnost vstoupit do programu Multisport.
  • příspěvek na penzijní připojištění, nebo životní pojištění.
  • výhody a slevy na produkty skupiny ČSOB.
  • zvýhodněné mobilní tarify pro vás a vaše blízké od společnosti T-Mobile.
  • 5 týdnů dovolené a příspěvek na rekreaci, nebo dětský tábor.

Každý nováček u nás má svého mentora, pro vás to budu já a pomohu vám se začlenit do našeho týmu. Nastoupit k nám můžete ihned nebo dle dohody.

Pokud stále váháte, můžete se se mnou nebo s mými kolegy setkat každé úterý od 14 do 16 hodin u nás na pobočce v ulici Preslova.

👉 Nevyhovuje vám lokalita?

Nové kolegy hledáme také na naši poštu v Praze 2 na Vinohradech v ulici Moravská.

Staňte se součástí České pošty 💛!

S Jitkou jsme nahlédli za přepážku

Jak probíhalo tvoje zaučení na pozici klientského pracovníka?

Nastoupila jsem na Českou poštu před 7 lety. S prací na pobočce pošty jsem neměla do té doby žádné zkušenosti. Neuměla jsem pořádně ani na počítači a nevěděla, co je to rekomando. Zaučení mi chvíli trvalo, ale díky kolegům jsem se rychle adaptovala. Nyní jsem mentorem a těším se na nové kolegy.

Co tě u nás na Poště baví?

Hlavně práce s lidmi, ta mě naplňuje. Máme skvělý kolektiv. S kolegy držíme opravdu při sobě a nikdy není problém se tu na kohokoliv obrátit. Máme velkou podporu i od paní vedoucí.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".