Aplikační podpora - Public Key Infrastructure

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
Redhat
Azure
Aws
Bash
Postgresql
+2

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • poskytovat L3 podporu systémů PKI na platformě Windows
  • provádět systémové a provozní analýzy
  • automatizovat rutinní činnosti
  • analyzovat požadavky a implementovat systémové změny, včetně jejich dokumentace
  • vytvářet metodiky a pracovní postupy

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte základní znalost platformy MS Windows Server (verze 2022, 2019)
  • se orientujete v prostředí RedHat Linux (verze 9.x)
  • máte základní znalosti SQL (MS SQL, PostgreSQL)
  • umíte skriptovat v PowerShell, Pythonu nebo Bash
  • jste spolehlivý/á, pečlivý/á a umíte pracovat v týmu
  • zvládáte flexibilně řešit problémy a jste proaktivní
  • nevadí vám držet pohotovost
  • máte základní znalosti o Microsoft certifikacích, Public Key Infrastructure nebo cloudových technologiích (MS Azure, AWS, BYOK)

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".