Datový/á Specialista/ka Senior - Client Features

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • vyvíjet a spravovat personalizační atributy v SQL a PySpark
  • efektivně komunikovat s interními stakeholdery, zjišťovat jejich potřeby a konzultovat optimální řešení
  • vlastnit celý proces vývoje atributů od získání dat, přes transformaci, deployment a podporu
  • identifikovat nové zdroje dat a vytvářet inovativní personalizované atributy
  • spolupracovat s týmem data science a týmem platformy Databricks (data engineering)
  • spolupracovat v malém agilním týmu
  • sledovat novinky ze světa Databricks a posuzovat jejich potenciální užitečnost pro use casy ČS a celé skupiny Erste
  • podílet se na vytváření a dodržování pravidel data governance

Co bys měl/a umět:

  • pokročilé znalosti SQL
  • znalost PySpark výhodou
  • zkušenost s Kafkou výhodou
  • schopnost efektivní komunikace s interními byznysovými jednotkami a technickými týmy
  • silné analytické dovednosti s důrazem na detail
  • zájem o oblast data governance
  • otevřený a empatický
  • povědomí o agilní metodologii

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".