Tato pozice již není k dispozici.

IT Analytik Medior/Senior - George Store

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • analyzovat interakci mezi aplikacemi z hlediska měření klientského chování pomocí Google Analytics 4
  • rozvíjet metodiku měření klientského chování a aktualizovat dokumentaci
  • spoluúčastnit se řešení defektů a datových nekonzistencí
  • procházet a analyzovat kód knihovny pro měření klientského chování
  • pracovat s databázemi (Big Query, Snowflake)

Budeme si rozumět, pokud máte:

  • prokazatelnou zkušenost s aplikační analýzou a znalost integrací
  • analytické myšlení a systematický přístup
  • schopnost se samostatně rozhodovat a řešit problémy a jste proaktivní
  • zkušenost s UML - dokážete interpretovat různé typy diagramů (výhodou)
  • zkušenost s používáním Google Tag Manager (GTM) (výhodou)
  • znalost SQL a práce s databázemi (výhodou)