Lead - Neživotní pojištění

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • Navrhovat a přinášet nová inovativní řešení a rozvíjet stávající produkty pojištění
  • Spoluvytvářet strategii pro zlepšení celkového finančního zdraví klientů České spořitelny
  • Hledat cesty, jak sbližovat digitální svět a fyzický svět poboček
  • Být součástí agilního týmu složeného z vývojářů, produktových designerů a analytiků
  • Úzce komunikovat se stakeholdery, prezentovat a prosazovat priority týmu

Budeme si rozumět, pokud:

  • Rozumíte produktům neživotního pojištění. Víte, kde a jaká je jejich klientská hodnota
  • Dokážete definovat dlouhodobou vizi produktu
  • Rozhodujete se na základě dat, analýz a informací, umíte je vhodně využít pro svou práci
  • Máte předchozí zkušenost s E2E týmem
  • Jste komunikativní, proaktivní, držíte si pozitivní přístup i v náročných situacích
  • Umíte vést a inspirovat ostatní, sdílet své znalosti a zkušenosti a aktivně se podílet na rozvoji méně zkušených kolegů
  • Dovedete prosadit vlastní myšlenku a zapálit pro ni i své kolegy
  • Zvládáte přijímat otevřenou zpětnou vazbu, baví vás pracovat v týmu

Výhodou určitě bude, jestliže:

  • Máte znalost agilní metodologie, především scrumu
  • Backlog produktu a roadmapa pro vás nejsou cizími pojmy
  • Rozumíte vývoji aplikací a chcete se v této oblasti i nadále zdokonalovat
  • Dokážete domyslet souvislosti omnichannelové komunikace na klienty
  • Dovedete komunikovat v angličtině

U nás získáte:

  • Příležitost realizovat své vize a plány v největší bance na českém trhu
  • Podporu k vašemu rozvoji – prohloubíte své (případné) agilní znalosti, práce s bankovními software, komunikační i prezentační dovednosti
  • Zkušený tým kolegů s tahem na branku
  • Work-life balance – kombinaci HO s fyzickou přítomností na centrále ČS

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".