Osobní bankéř/ka senior - Mnichovo Hradiště

Plný úvazek
Mnichovo Hradiště
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Co budete mít na starosti:

  • Pečovat o stávající klienty, kterým budete pomáhat starat se o jejich finance pomocí online schůzky, osobního setkání nebo telefonického spojení podle toho, co vám a klientovi vyhovuje nejvíce.
  • Naslouchat, ptát se a analyzovat představy a přání klienta tak, abyste pro něj byli schopni najít co nejlepší finanční řešení, dobře mu poradit a nastavit jeho osobní finanční plán. K ruce budete mít zkušené kolegy na pobočce, mentora a podpůrné týmy.
  • Spravovat klientská data v moderních systémech a aplikacích – žádné stohy papíru u nás nečekejte, ale těšte se na nejmodernější bankovnictví v tabletu.

Jak poznáte, že vám práce u nás půjde:

  • Jste rád/a v kontaktu s lidmi – jsme tu pro klienty, úsměv na tváři a profesionální přístup je u nás samozřejmostí.
  • Chcete uplatnit své obchodní dovednosti, anebo se v něm ještě více zdokonalit. V tuto chvíli upřednostníme spíše zkušenější kolegy, ale rádi se potkáme i s těmi co mají zkušeností méně.
  • Máte ukončené vzdělání s maturitou

Čím vás (kromě jiného) podpoříme?

  • Našlapanou 6měsíční adaptací, během které se budete učit od těch nejlepších – první týdny strávíte intenzivním vzdělávacím programem a praktickým zkoušením v naší pobočce, abyste se co nejrychleji zapracovali.
  • Mentoringem a profesním vzděláváním v oblasti financí a poradenství, které se vám bude hodit i v osobním životě.

Odpovědi na otázky, které často zaznívají:

  • Voláme pouze stávajícím klientům.
  • Náš průzkum spokojenosti ukazuje, že 95 % klientů odchází z pobočky spokojených.
  • Vážíme si šikovných lidí a umíme jim nabídnout kariérní posun. Po zapracování na pozici osobního bankéře získáte vlastní klientské portfolio. Dále se můžete rozvíjet na specializované pozici, vydat se cestou manažera, nebo se z pobočky přesunout na centrálu.
  • Pracujeme s dosažitelnými cíli. Pomáhá nám přesný plán a rozmyšlené aktivity na několik týdnů dopředu.
  • Certifikaci, která je takovým řidičákem všech bankéřů, díky naší pomoci zvládne každý, kdo bankéře dělat chce. K dispozici budete mít tréninkové centrum, pomoc manažerů a všech kolegů na pobočce.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".