Product Designer - ESG digitální poradenství (firemní klienti)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Co vás čeká v rámci pracovního dne?

  • Přetvářet svět ESG a udržitelnosti pomocí produktů a designu, který odpovídá skutečným potřebám lidí a firem.
  • Sledovat novinky a trendy v oblasti ESG a udržitelnosti a ty následně přinášet našim klientům.
  • Spoluvytvářet strategii produktů a služeb, které pomáhají zvládnout firmám transformaci na udržitelnou budoucnost.
  • Inovovat a optimalizovat procesy, aby byly pro klienty i bankéře jednoduché, intuitivní a efektivní.
  • Designovat celkovou zákaznickou zkušenost, od prvního kontaktu klientů s námi až po budování dlouhodobých vztahů.
  • Budete aktivně pracovat s klientskou zpětnou vazbou a využívat ji ve své každodenní práci.

Jak si vás představujeme?

  • Máte zájem o oblast udržitelnosti (ESG) a ideálně i digitalizaci, trendy a inovace.
  • Společně s týmem budete vytvářet a prosazovat příběh zákazníka v oblasti udržitelného podnikání, tedy příběh toho CO zákazník zažije, KDE to zažije (volba kanálu) a JAK se o tom dozví. Budete také ovlivňovat a ověřovat pozitivní změnu chování našich klientů včetně využívání našich řešení navazujících na ESG poradenství.
  • Máte přehled v oblasti ESG a udržitelnosti a přitom vám není cizí product design, CX a ekonomické myšlení.
  • Vaše schopnost vcítit se do potřeb a očekávání našich klientů je klíčová, chceme, abyste dokázali spojit tuto empatii s obchodními cíli a vytvořit produkty, které skutečně rezonují.
  • Očekáváme, že budete nejen součástí týmu, ale také že dokážete vést a inspirovat ostatní, sdílet své znalosti a zkušenosti a aktivně se podílet na rozvoji méně zkušených kolegů.
  • Vaše schopnosti komunikace a argumentace Vám umožní efektivně sdílet a obhajovat vaše návrhy a myšlenky před různými skupinami, od technických týmů po vedení společnosti.

A co vám za to nabízíme?

  • Práci v pohodovém týmu, od kterého se můžete ledasco přiučit. Zkrátka tým, který Vás nikdy nenechá ve štychu a na který se můžete vždy obrátit.
  • Možnost stát se součástí komunity produktových designérů, ve které číhá inspirace na každém rohu.
  • Moc dobře víme, že nikdo učený z nebe nespadl. Proto u nás budete mít dostatek prostoru pro seberealizaci, profesní rozvoj i možnost odborného vzdělávání v rámci agilního týmu a řemesla.
  • Preferujete práci z domova? Nebo se Vám lépe pracuje v kanceláři? Je jenom na Vás, odkud nám budete pomáhat naše služby vylepšovat.
  • Až 42 dní volna (25 dní dovolené, 5 sick-days a každý měsíc jeden den volna navíc pro vyrovnaný work-life balance).
  • Spousta dalších firemních benefitů, jako jsou stravenky, benefitní systém Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění a nabídka zvýhodněných bankovních produktů.

Pokud se vám pozice líbí a myslíte si, že se na ni nikdo nehodí lépe, než právě vy, neváhejte nám poslat své CV.

Těšíme se na vás!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".