Senior IT Administrátor - M365 / Exchange

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • věnovat se produktům M365 z dílny Microsoftu a definovat řešení v této oblasti (Teams, Sharepoint, PowerPlatform, Viva…)
  • být součástí spávy MS Exchange online
  • neustále hledat příležitosti k automatizaci a zvyšování efektivity pomocí nových nástrojů a technologií
  • navrhovat platformy, které umožní vývojovým týmům a uživatelům využívat IT efektivně a bezpečně
  • komunikovat s IT dodavateli, být součástí nákupního procesu a výběru používaných řešení
  • sledovat trendy v oblasti M365 a být součástí rozhodnutí o nasazení nových technologií pro naše kolegy
  • pracovat s týmy infrastruktury a celé banky a zajistit konzistentní integraci nových řešení do existujícího prostředí

Budeme si rozumět, pokud:

  • preferujete změnu, inovace a máte chuť svěřenou oblast a sebe posouvat dopředu
  • máte minimálně 3 roky zkušeností v oblasti správy produktů M365/Exchange (analýza a provoz), se správou služeb, bezpečnosti a licencí v Microsoft M365 E5, konfigurací a správou prostředí Office365 (zahrnující správu uživatelských účtů, skupin, politik, oprávnění/licencí) a automatizací pomocí powershell skriptů
  • výhodou je zkušenost správy M365 v rámci „Single tenant"
  • máte silný technologický přehled v oblasti Active Directory / Entra ID
  • máte obecný technologický přehled a zájem o technologie
  • disponujete analytickým myšlením a schopností řešit problémy
  • je vám vlastní spolehlivost, samostatnost, flexibilita, proaktivní přístup k řešení problémů
  • máte komunikativní znalost anglického jazyka (komunikace s podporou/dodavateli/skupinou, příležitostné schůzky)

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".